Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
satira regula - JPop.com
Artist info
satira regula

satira regula

satira regula


http://bandzone.cz/satiraregula progressive / core of irony / Jičín Počátky seskupení se datují do roku 2001, kdy se v jičínském štrítu setkali první dva zakládající členové kapely - Matěj a Čiťák. Na konci léta roku 2002 se ke kapele připojil Hynek a „Satirka“ začala naplno secvičovat prvotní materiál. V květnu 2003 se kluci rozhoupali k nahrání prvního dema s názvem PROČ? Dosti podstatnou indispozicí byl fakt Read more on Last.fm
http://bandzone.cz/satiraregula progressive / core of irony / Jičín Počátky seskupení se datují do roku 2001, kdy se v jičínském štrítu setkali první dva zakládající členové kapely - Matěj a Čiťák. Na konci léta roku 2002 se ke kapele připojil Hynek a „Satirka“ začala naplno secvičovat prvotní materiál. V květnu 2003 se kluci rozhoupali k nahrání prvního dema s názvem PROČ? Dosti podstatnou indispozicí byl fakt, že do té doby hrála kapela pouze ve třech, tedy: Hynek – zpěv, Matěj – kytara, vokály a Čiťák – bicí. Absence basáka byla po dlouhou dobu prokletím Satiry Reguly, ale přesto "Satirka" stihla v tomto složení odehrát deset koncertů – první z nich se udál v pátek 13.června 2003 v Nové Pace, další pak např.

v Jičíně, Vrchlabí a dalších velkoměstech, se spřízněnými Ribofish, Lento Marota, Crusher, dále např. Los Bastardos, Česká paní, Bludy, Need of Activity a dalšími. Stylu, kterým se kapela v té době prezentovala se dá jen velice těžko přiřadit nějaká hudební škatulka. Inspiraci čerpala a nutno dodat, stále čerpá, od kapel jako: Deftones, System of a Down, Sepultura (Soulfly), Rege Against the Machine, Korn a mnoha dalších. Vypadá to tedy na klasickou nu-metalovou partičku, ale dle jedné nejmenované recenze v časopisu Spark na jejich první nahrávku, je to jen prostoduchý bigbítcore! Co člověk, to názor…od té doby děláme, jako že ta nahrávka vůbec neexistuje :) S přibývajícím časem se do naší muziky číl dám tím více dostává ironie jak v podobě textů, tak i různých hudebních filutáren...nebo alespoň nám to chvílemi přijde vtipné...možná úchylka - možná geniální všepřekonávající humor...:) Rok 2004 se pro kapelu jevil jako jedna velká stagnace, především z důvodu nekompletnosti seskupení.

Absolutní přelom nastal až na jaře 2005, kdy po dlouhých čtyřech letech hledání kapelu doplnil čtvrtý člen – Pepa (do té doby basák a zpěvák novopacko-jičínské grungeové kapely Sullen, pro někoho Salám:). S ním do kapely přišla nová energie, pohoda, ale také určitá změna hudebního směru. Ta ovšem netrvala příliš dlouho a Pepa po roce působení u Satirky svou činnost ukončil. Po krátkém rozpadu se kluci zase dali dohromady a na konci srpna 2006 se k nim připojil basák Jarda (ex-Besthia).

Od té doby "Satirce" alespoň co se týče četnosti koncetů pšenka docela kvetla, za rok 2007 byly odehrány koncerty s kapelama jako např.: the.switch, Dive, Jolly Joker and PBU, Atari Terror a dalšíma...v roce 2008 pak kluci zkoušeli štěstí v semifinále soutěže Rock Kalich v Litoměřicíh a pokračovali v pořádání koncertů v Jičíně a jeho okolí ve společnosti např.: Bahrainn, Synergy či Bed Sores. Na přelomu července a srpna se tito výpečci schovali do zkušebny a nahráli v homestudiu svou první dlouhohrající desku, která uzřela světlo "vašeho shnilého světa:)" dne 1.12.2007 v jičínském klubu CML2 za úžasné divácké kulisy a účasti kapel Daimonion a DIVE!!!...n"EMO"c...je tu!!!:) V této době se také ke kapele připojil všeznalý a úžasný Matěj II. nebo I. a na rok tak doplnil řady a vytvořil tak ze "Satirky" pětičlenné dvoukytarové monstrum. Tomu však učinil přítrž Matěj I.

nebo II. (to jest jiná osoba, nežli Matěj II. nebo I. :), který po sedmi letech opustil svou domovskou a navždy milovanou sebranku nejlepších přátel a kamarádů, aby mohl sbírat fíky na Guatemalských plantážích.

Držme mu madla z plna mrdla !!! :) Zbylí čtyři hrdinové se ovšem nazalekli...nic...a v dnešních dnech dolaďují materiál ve zkušebně, aby jej mohli po novém roce opět s plnou vervou vypustit mezi lid a stát se tak hardcoreovými legendárními modlami !!! Hodně štěstí, kluci !!!........o rok později: Vše je zase trochu jináč. Matěj II. nebo I. nebo I.

nebo II., nás přesně na rok a den od odchodu Matěje I. nebo II. nebo II. nebo I., taktéž opustil.

Matějům tedy definitivně odzvonilo. Po třech týdnech hledání nám spadnul do klína Wiktor. A za pomoci již zmiňovaných Matějů se učí vytvořené kytarové hodnoty. Po jejich nastudování a následné veřejné prezentaci se moc těšíme na jím vytvořené kytarové uzlíky a zádrhele.

Nechť jsme my i vy ujařmněni oněmi akty vášně, lásky, zloby a kdoví čeho ještě... Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums
showing 2 out of 2 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found