Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
lukas ir goda - JPop.com
Artist info
lukas ir goda

lukas ir goda

lukas ir goda


Lietuviškos muzikos padangėje sužibo naujas projektas, nors nauju jį vadinti būtų neteisinga. Šio, mūsų šalyje analogo neturinčio dueto nariai - du puikiai žinomi žmonės - tai grupės "Kastaneda" lyderis Lukas ir "69 danguje" narė Goda. "Ne veltui kartu su maestro Virgilijum Noreika dainavau „Laiko nesustabdysi...“. Nei laikas, nei konkurencija šou versle manęs nesustabdė. Šį kartą operos grandą, nuostabaus tembro tenorą iškeičiau į ne mažiau visiems žinomą, nuostabiąją Godą" - juokavo atlikėjas. Read more on Last.fm
Lietuviškos muzikos padangėje sužibo naujas projektas, nors nauju jį vadinti būtų neteisinga. Šio, mūsų šalyje analogo neturinčio dueto nariai - du puikiai žinomi žmonės - tai grupės "Kastaneda" lyderis Lukas ir "69 danguje" narė Goda. "Ne veltui kartu su maestro Virgilijum Noreika dainavau „Laiko nesustabdysi...“. Nei laikas, nei konkurencija šou versle manęs nesustabdė. Šį kartą operos grandą, nuostabaus tembro tenorą iškeičiau į ne mažiau visiems žinomą, nuostabiąją Godą" - juokavo atlikėjas. Godos personažas – „fyfa“, kuriai gyvenime didžiausios vertybės yra pinigai, vardiniai dizainerių drabužiai, prabangūs automobiliai.

Luko įkūnytas herojus – tai repuojantis „mužikas“, kurio idealas – juodaodžių gyvenimo būdas. Jo gyvenimo tikslas – šalia savęs turėti nepriekaištingos išvaizdos blondinę, kurią žūtbūt privaloma materialiai išlaikyti. "Aš jau įpratau, kad daugelis žmonių manyje įžvelgia tiesiog eilinę tuščiagalvę blondinę, kuriai gyvenime terūpi tik pinigai bei šlovė. Aš nesu tokia, tačiau nesiruošiu niekam to įrodinėti. Manau, kad mokėjimas pasijuokti pačiam iš savęs - didelė žmogaus vertybė, todėl ir nusprendėme kartu su Luku sukurti šį projektą.

Tikimės, kad klausytojai tarp mūsų dainų eilučių įžvelgs nuoširdžią ironiją" - šypsojosi Goda. Dueto atliekami kūriniai – tai apie dviejų amžinai nesuderinamų lyčių poreikius, apie jų paviršutinišką požiūrį į gyvenimiškas situacijas, kurios artimos kiekvienam iš mūsų. Tai tiesiog gyvenimo parodija su trupučiu sarkazmo...:) "Dainos įrašo metu buvo be galo linksma. Visą šį procesą nusprendėme įamžinti vaizdo formate, kad senatvėje galėtume parodyti savo vaikams, tačiau netikėtai gavosi mėgėjiškas, nuoširdžiai linksmas muzikinis klipas, kurį, manau, bus įdomu žiūrėti daugeliui mūsų gerbėjų. Savo klausytojus žadame nuolatos stebinti vis naujomis dainomis, kurių kiekviena bus iliustruota tokiu pat linksmu, ironijos kupinu vaizdo klipu" - pažadėjo Lukas. Lukas ir Goda iš savo klausytojų tikisi supratingumo, gerų nuotaikų ir svarbiausia - plačių šypsenų.

"Nieko rimto!!!" - juokavo atlikėjai. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 18 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found