Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
levo - JPop.com
Artist info
levo

levo

levo


LEvo má 22 rokov a narodil sa v Nitre. Hudbe sa venuje od roku 2007, no textom už dávno predtým. Ako prvá pieseň, ktorá sa od neho dostala do povedomia niesla názov Letná. Môžeme ju označiť za taký odrazový mostík, kedy Levo zistil, že pre neho hudba má skutočný význam. Počas pôsobenia v hudbe bol určitý čas členom skupiny Maestat, po ktorej rozpade pokračoval ďalej a pokračuje až do teraz ako solo. LEvo kladie veľký dôraz na kvalitu textu a preto si aj všetky texty píše sám. Read more on Last.fm
LEvo má 22 rokov a narodil sa v Nitre. Hudbe sa venuje od roku 2007, no textom už dávno predtým. Ako prvá pieseň, ktorá sa od neho dostala do povedomia niesla názov Letná. Môžeme ju označiť za taký odrazový mostík, kedy Levo zistil, že pre neho hudba má skutočný význam. Počas pôsobenia v hudbe bol určitý čas členom skupiny Maestat, po ktorej rozpade pokračoval ďalej a pokračuje až do teraz ako solo. LEvo kladie veľký dôraz na kvalitu textu a preto si aj všetky texty píše sám. V roku 2008 LEvo vydal Levoslav KRUTÝ mixtape, kde sa prezentoval skladbou Nikdy na teba nezabudnem.Neskôr nasledovala pieseň Stále neviem kade. Okrem toho hosťoval na niektorých projektoch skupín BBS, Dizart a zopár ďalších menej známych… V roku 2009 sa do toho obul naplno kedy v máji vydal svoje tak dlho pripravované demo Pomsta z ktorého najznámejšia skladba sa stala Musíš si veriť. Hosťoval na deme skupiny Centrum so skladbou Ďakujem. Po niekoľkých mesiacoch konkrétne v auguste už prišlo EP Posadnutosť, ktorého pieseň Droga všetkých drog mala aj amatérsky videoklip. Pieseň z Posadnutosti, skladba Nikdy to nevzdávaj sa stala víťaznou v počte hlasov, tým pádom aj víťaznou v cene ankety v súťaži Vytiahnisvojmajk. Nasledoval výber niekoľkých nevydaných trackov a remixov, ktoré Levo posunul na download, tento projekt niesol názov NEzabudnuté veci. V decembri prišlo druhé EP pod názvom Hudba musí bolieť, kde už hosťovala kapela Gladiátor, na remake piesni Neviem ťa nájsť.

Celkovo toto EP obsahovalo deväť stôp, známejšie Dokonalí, Netráp sa, Ďaleko… V roku 2010 Levo posunul na download zbierku 44 zvonení Na mobil, ktorá obsahovala výber starých aj nových častí piesní. Ďalej sa zúčastnil sa na Respotovom mixtape, so skladbou Vyjadri svoj názor, ktorá sa stala v krátkom čase pomerne obľúbenou. Prvého mája uzrel svetlo sveta projekt pod názvom Hrdina, ktorý obsahoval osem piesní. Neviem či je hodné hovoriť o nejakej skladbe, ako najúspešnejšej z nich, pretože každá jedna sa tešila svojej priazni. Zaujímavou určite bola spolupráca s Picture of the day na skladbe Tak príď a v neposlednom rade aj rovnomenná skladba projektu Hrdina. V lete prekročil LEvo na svojej facebook stránke neuveriteľnú hranicu 10 000 fanúšikov jeho hudby, čo on pokladá za obrovský úspech! 19.

septembra sa medzi ľudí dostáva jeho ďalší hudobný projekt, ktorý nesie názov Je to na tebe. Obsahuje osem skladieb, z ktorých najznámejšou sa stala “Teraz to vieš“. Po tomto projekte sa rapídne zvýšil počet fanúšikov na 30 000!! Prišla skladba Anjel, ktorá dosiahla v krátkom čase i napriek tomu, že to bola domáca nahrávka veľký úspech, spolupráca s levickým 3KOm a pieseň “Nový život” a zopár ďalších hosťovačiek. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found