Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
horrid69 - JPop.com
Artist info
horrid69

horrid69

horrid69


JACK HORRID Muzyka jest jego największą życiową pasją. W 2002 roku zaczynał jako wokalista w zespołach łączących ze sobą brzmienia elektroniczne z przesterowanymi gitarami i rytmiczną perkusją(MFAS, Memorabilia). Inspiracją dla niego była twórczość: David’a Bowie, Nine Inch Nails i The Prodigy. Po rozpadzie ostatniego zespołu skończył z wokalem i zaczął grać jako gitarzysta i basista, a także komponować muzykę zawierającą Read more on Last.fm
JACK HORRID Muzyka jest jego największą życiową pasją. W 2002 roku zaczynał jako wokalista w zespołach łączących ze sobą brzmienia elektroniczne z przesterowanymi gitarami i rytmiczną perkusją(MFAS, Memorabilia). Inspiracją dla niego była twórczość: David’a Bowie, Nine Inch Nails i The Prodigy. Po rozpadzie ostatniego zespołu skończył z wokalem i zaczął grać jako gitarzysta i basista, a także komponować muzykę zawierającą w sobie nowatorskie brzmienia rockowe połączone z loopami i beatami electro oraz klawiszami.

W 2005 roku wspólnie ze swoim przyjacielem Tendrillem założył nowy projekt muzyczny - Psychosis Industry oraz zaczął organizować z nim alternatywne imprezy pod szyldem Vicious Night (2006). Właśnie wtedy zaczęła się jego przygoda z graniem na imprezach. Jako dj jest bardzo otwarty na łączenie ze sobą wielu styli muzycznych od szybkiej klubowej elektroniki, DnB aż do ciężkich beatów okraszonych przesterowanymi brzmieniami gitarowymi. W swoich setach wykorzystuje sample muzyczne, a także remixy własnej produkcji (m.in.

Nine Inch Nails, The Prodigy, Rammstein, Filter, Kylie Minogue i inne). Jego sety djskie są dodatkowo wzbogacone psychodelicznymi wizualizacjami, które tworzy dla niego Vj Nverse (znany z współpracy z m.in. Riverside).Horrid ma na swoim koncie występy m.in. w Poznaniu, Krakowie, Płocku i Warszawie.

W stolicy organizował imprezy w klubach: M25, 1500m2 do wynajęcia, Tomba Tomba, No Mercy i Metal Cave. Jest on także współzałożycielem kontrowersyjnej i największej w Polsce imprezy w klimacie fetish/bosm./erotica - Fetish FUCKtory, która powstała na początku 2009 roku. W 2010 roku grał na festiwalu Castle Party w Bolkowie oraz jako support zespołu Atari Teenage Riot (11 września, w Krakowie). W tym samym roku pod wpływem muzyki m.in.

How To Destroy Angels, Massive Attack i Portishead założył projekt trip hopowy- Psychodellica, nad którym obecnie pracuje. Horrid z chęcią nawiązuje współpracę z muzykami i dj-ami prezentującymi różnorodne style muzyczne, z zamiłowania zajmuje się również produkcją remixów i graniem na imprezach muzycznych. Kontakt: psychosisindustry@gmail.com www.myspace.com/horrid69 www.myspace.com/psychodellica www.myspace.com/psychosisindustry www.myspace.com/viciousnight www.myspace.com/fetishfucktory Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums

show me more

showing 4 out of 6 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found