Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
Znt - JPop.com
Artist info
Znt

Znt

Znt


Skupinu ZNT (Zastávka náhodných turistov) zo Šurian tvoria traja muzikanti: Mário "KELSO" Miček – gitara, Mário "MAJKO" Chodák – basgitara, Tomáš "MOKY" Mokráš – bicie, sólo spev. Umelecký a organizačný vedúci Karol "ZNTman" Németh sa rozhodol opustiť skupinu a od 1.9. 2007 sa novým manažérom skupiny stal Tomáš Moky Mokráš. I napriek svojmu veku 13 rokov Majko, 14 rokov Kelso, 14 rokov Moky, kapela odohrala svoj 1.samostatný koncert vo februári 2004. Read more on Last.fm
Skupinu ZNT (Zastávka náhodných turistov) zo Šurian tvoria traja muzikanti: Mário "KELSO" Miček – gitara, Mário "MAJKO" Chodák – basgitara, Tomáš "MOKY" Mokráš – bicie, sólo spev. Umelecký a organizačný vedúci Karol "ZNTman" Németh sa rozhodol opustiť skupinu a od 1.9. 2007 sa novým manažérom skupiny stal Tomáš Moky Mokráš. I napriek svojmu veku 13 rokov Majko, 14 rokov Kelso, 14 rokov Moky, kapela odohrala svoj 1.samostatný koncert vo februári 2004.

Prišlo naň do Spoločenskej haly v Šuranoch 400 ľudí a atmosféra bola ohromujúca. Koncertu predchádzal projekt Ing. Jozefa Cabana a Karola Németha, ktorí sa rozhodli dať priestor a podporiť mladé začínajúce skupiny. Kvalitne ich pripraviť na vystúpenie na veľkom pódiu so všetkým, čo k tomu patrí (špičkový zvuk, kvalitné svetlo a veľkoplošná projekcia).

Do projektu boli prizvaní i ďalší kvalitní i profesionálni muzikanti ako JUDr. Jozef Šutka, Ing. Peter Machata a Ivan Zadrabaj – basgitarista skupiny Babylon. K. Németh: "Raz prišla zo školy moja dcéra Soňa (objaviteľka budúcich ZNT) a zmienila sa o spolužiakoch, ktorí by chceli zorganizovať koncert.

Pozval som ich k nám do bytu, aby som ich bližšie spoznal. Vyzerali smiešne. Bola to hádam najmenšia skupina na svete. Kelso bol taký maličký, že sotva dočiahol na prvý pražec svojej hrdzavej, strašne znejúcej gitary.

Po prvom počutí na skúške v spoločenskej hale som mal veľmi zmiešané pocity, chalani hrali niečo od skupiny Nirvana so špatným aranžmánom a chaoticky pospevovali. I napriek tomu vyžarovali zo seba nesmiernu energiu a chuť na sebe ďalej pracovať. Skúšali sme skoro denne, ako skupina tak i jednotlivo. Na skúškach sme dolaďovali hru, vystupovanie, javiskový pohyb, atď.

Nastal problém s aparatúrou, ale vďaka skvelým rodičom a sponzorom sa nám ho podarilo vyriešiť." Od toho času skupina odohrala koncerty na rôznych miestach a podujatiach, hosťovala v rôznych TV a rádiách. Hrali sme s poprednými slovenskými skupinami. V októbri 2004 v Nových Zámkoch vyhrala regionálnu súťaž TALENT 2004. Väčšinu textov skupiny napísal T.

Mokráš, ďalej K. Németh a Mgr. Mária Kosorínska. Bolo pre nás milým prekvapením, keď na cudzom mieste zrazu spievala celá sála.

Hudbu tvoríme v kolektíve, no hlavné slovo má M. Miček, ktorý sa prejavil i ako textár. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums

show me more

showing 4 out of 11 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found