Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
The Happy New Ends - JPop.com
Artist info
The Happy New Ends

The Happy New Ends

The Happy New Ends


www.somethingovertherainbow.blogspot.com www.myspace.com/thehappynewends Audiovizuální performance, dobro a pěkné obrazy na každý den. Ona je polská grafická designérka, fotografka, malířka a VJka. On je český multiumělec. Tři roky spolu Jakub Adamec a Magda Jańczuk žijí a tvoří. The Happy New Ends je projekt audiovizuální performance a jejich další etapa spolupráce a vzájemného poznávání, ve které musí „pozapomenout na své dřívější individuální zkušenosti a nechat ego stranou.“ Read more on Last.fm
www.somethingovertherainbow.blogspot.com www.myspace.com/thehappynewends Audiovizuální performance, dobro a pěkné obrazy na každý den. Ona je polská grafická designérka, fotografka, malířka a VJka. On je český multiumělec. Tři roky spolu Jakub Adamec a Magda Jańczuk žijí a tvoří. The Happy New Ends je projekt audiovizuální performance a jejich další etapa spolupráce a vzájemného poznávání, ve které musí „pozapomenout na své dřívější individuální zkušenosti a nechat ego stranou.“ Oba absolvovali umělecké školy.

Jakub má za sebou řadu koncertů se svou, také audio-vizuální skupinou I Love 69 Popgeju { myspace.com/ilove69popgeju }, se kterými vydal EP As Long as the Pump is pumpin, so Long as the Bassdrum is going, a kde si také s Magdou vyzkoušeli první spolupráci hudebník – VJ. Oba prezentovali svá díla na mnoha výstavách nejen v Čechách a Polsku, ale také Německu, Maďarsku nebo Slovensku. Na některých z nich se podíleli jako kurátoři. V minulém roce se oba účastnili Visegrad Artist Residency Program v Žilině { visegradfund.org/residence.html }, což je program podporující umění v zemích bývalé Visegrádské čtyřky. Své práce současně publikují na svém MySpace a blogu, kde jsou k vidění jak fotografie a videa, tak ukázky hudby.

A těch do budoucna ještě přibude. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums
showing 2 out of 2 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found