Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
The Embryonal Position - JPop.com
Artist info
The Embryonal Position

The Embryonal Position

The Embryonal Position


Projekt The Embryonal Position narodził się w 1991 roku. Duet Eglonyl Forte i Tomasz Agnostic wystąpił w Legnicy przyprawiając zgromadzoną publiczność o niezły zawrót głowy. W recenzji z tego wydarzenia lokalny tygodnik pisał: "... Elektroniczny hałas wbił w krzesła fachowców od awangardy. Laikom serce szybciej zaczęło bić, a w głowach pojawiła się rozterka: zostać czy uciekać. Na wideoekranie karminowe usta powtarzają: Embryonal Position, Embryonal Position. Read more on Last.fm
Projekt The Embryonal Position narodził się w 1991 roku. Duet Eglonyl Forte i Tomasz Agnostic wystąpił w Legnicy przyprawiając zgromadzoną publiczność o niezły zawrót głowy. W recenzji z tego wydarzenia lokalny tygodnik pisał: "... Elektroniczny hałas wbił w krzesła fachowców od awangardy.

Laikom serce szybciej zaczęło bić, a w głowach pojawiła się rozterka: zostać czy uciekać. Na wideoekranie karminowe usta powtarzają: Embryonal Position, Embryonal Position...". Dwa miesiące potem grupa ujawniła się jeszcze raz. Potem nastała cisza, trwająca ponad sześć lat, podczas której muzycy zaangażowali się w inne projekty: Land of Great Heresie, Christblood, Radio Internationale, Grupa Twórcza Noc lub też tworząc własne projekty. Pod koniec 1997 roku The Embryonal Position powrócił.

W grudniu muzycy w rozszerzonym o trzeciego muzyka (Benicewicz) składzie. Powstała płyta, będąca jednocześnie jedynym jak dotąd dorobkiem nagraniowym grupy. Muzyka na "Cafe Deutschalnd" różni się nieco od tego co prezentował TEP w pierwszym okresie działalności. Jest mniej chropowata i hałaśliwa, ale jednocześnie dojrzalsza, bardziej przemyślana i głębsza.

Muzyka inna, ale zachowująca ten sam "embrionalny" klimat. źródło: http://www.art.sledinmay.com/tep/embryonal.html Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums
showing 2 out of 2 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found