Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
THE KREINS - JPop.com
Artist info
THE KREINS

THE KREINS

THE KREINS


Predstavme sa vlastnými slovami: Kapela THE KREINS vznikla v roku 2006. Takto vyzeralo naše zoskupenie vtedy: Vladislav Leškovský – bicie, Peter “KREINS” Frimmel – bassgitara a spev, Roland Csicsay – akustická gitara. Mali príležitostného sólového gitaristu Romana Mečiara, ktorý je považovaný za jedného z najlepších hudobníkov široko-ďaleko. V zložení, Peter, Lolo, Rolo a Roman, sme nacvičili a dali podobu prvým vlastným piesňam – wake up Read more on Last.fm
Predstavme sa vlastnými slovami: Kapela THE KREINS vznikla v roku 2006. Takto vyzeralo naše zoskupenie vtedy: Vladislav Leškovský – bicie, Peter “KREINS” Frimmel – bassgitara a spev, Roland Csicsay – akustická gitara. Mali príležitostného sólového gitaristu Romana Mečiara, ktorý je považovaný za jedného z najlepších hudobníkov široko-ďaleko. V zložení, Peter, Lolo, Rolo a Roman, sme nacvičili a dali podobu prvým vlastným piesňam – wake up, love, stoned… Surový materiál piesní a texty v angličtine prinášam do kapely ja (Peter) a aranžmá dávajú dokopy ostatní členovia kapely.

Tak je tomu dodnes. Potom však znenazdajky odchádza gitarista Roman Mečiar do Grécka, a sme nútení hľadať náhradu. Je ním opäť vynikajúci gitarista Igor Rybnikár, ktorý aj po návrate Romana Mečiara ostáva s nami. A tak sme piati a trošku sme sa zmenili do tejto podoby: Peter “Kreins” Frimmel - spev, akustická gitara Vladislav „Lolo“ Leškovský - bicie Roland „Rolo“ Csicsay - bassgitara Roman Mečiar - elektrická gitara Igor Rybnikár - elektrická gitara V tejto zostave hrávame dodnes.

Máme dosť vlastných vecí na to, aby sme vydali vlastný sólový album, na ktorom aj intenzívne pracujeme a bude niesť názov – THE KREINS – in you – je to kompilácia pomalých i rýchlych pop-rockovo orientovanych piesní s anglickými textami. Väčšinou pojednávajú o láske, či nešťastí a radostí s ňou spojených, ale tiež o tom čo nás trápi, alebo z čoho máme radosť. Sú to piesne od srdca a je to vlastne odraz našich osobností. „Kreins“ Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums
showing 1 out of 1 albums
Shoutbox

respond

I had a dream to start my own company, nevertheless I did not earn enough of cash to do this. Thank God my friend proposed to utilize the business loans. Thus I used the commercial loan and made real my dream.
by Hollie30Bates 2012-01-24 23:02:03

answer

A lot of specialists tell that mortgage loans aid people to live the way they want, just because they can feel free to buy necessary goods. Moreover, some banks offer short term loan for young and old people.
by NanetteOrtiz29 2011-09-20 14:55:05

re

I think that to receive the business loans from creditors you should present a great motivation. Nevertheless, once I have received a secured loan, because I was willing to buy a house.
by Gardner32CLARICE 2011-09-18 16:46:33

reply

Buildings are not cheap and not everyone can buy it. However, personal loans are invented to aid people in such kind of situations.
by JosephineHolden 2011-09-07 23:46:56
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found