Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Skyders - JPop.com
Artist info
Skyders

Skyders

Skyders


Skyders are a four piece band from Vilnius, Lithuania. Comprised of Tomas (singer/songwriter), Stanislovas (bass guitarist), Ruslanas (guitarist) and Simonas (drummer). Maištingojo roko grupė „Skyders jau rugpjūčio 23 d. išleis studijinį albumą „Atsarginė Lietuva“, kurį anonsuoja dvigubas singlas „Jei neturi kultūros/Nieko nežinau, panele pareigūne“. Vilniečių grupės lyderis Tomas Šileika sako, kad albumo išleidimo data pasirinkta neatsitiktinai. Read more on Last.fm
Skyders are a four piece band from Vilnius, Lithuania. Comprised of Tomas (singer/songwriter), Stanislovas (bass guitarist), Ruslanas (guitarist) and Simonas (drummer). Maištingojo roko grupė „Skyders jau rugpjūčio 23 d. išleis studijinį albumą „Atsarginė Lietuva“, kurį anonsuoja dvigubas singlas „Jei neturi kultūros/Nieko nežinau, panele pareigūne“. Vilniečių grupės lyderis Tomas Šileika sako, kad albumo išleidimo data pasirinkta neatsitiktinai. „Žinot, sakoma, kad istorija linkusi kartotis, ypač kai žmonės praranda nepriklausomybės poreikį ir ima pasiduoti galios manipuliacijoms.

Tas mus apraizgęs susiskaldymas, nepasitikėjimas, savanaudiškumas, baimė ir vidinė įtampa – naujieji mumyse apsigyvenę „Molotovai“ ir „Ribentropai“. Mes esame sutrikę ir nebetikime savosios šalies vizija, todėl ieškome „atsarginės Lietuvos“. Puikaus mąstytojo Kazio Pakšto iškelta „atsarginės Lietuvos“ idėja kažkada buvo laikoma pokštu, o dabar ji pavieniui realizuojama „rezervatuose“ su aukšta tvora ar Britų salose. Labai norėčiau tikėti, kad mes neišsilakstysime po „atsargines Lietuvas“, o mūsų albumas bent kažkam taps tuo inspiruojamuoju Molotovo kokteiliu, įžiebsiančiu klausimus apie mūsų kultūrą, tapatybę ir aktualias vertybes“, – teigė T.Šileika. Kita vertus, grupės bosininkas Stanislovas Kropa nuramino ir pridūrė, jog albumas nebus liūdnas, piktas ir pilkas: „Jame bus daugiau mus supančio gyvenimo spalvų nei gali atrodyti, nes, nepaisant mūsų ironijos bei sveiko protesto, mes mylime šią šalį ir pasisakome už orų gyvenimą joje visiems“.

Netrukus, grupė žada turą po Lietuvos miestus ir miestelius, o radijo stotims bei žiniatinkliams jau pateiktas ir dvigubas singlas „Jei neturi kultūros/Nieko nežinau, panele pareigūne“. Šios dainos anonsuoja rugpjūtį pasirodysiantį grupės albumą „Atsarginė Lietuva“. Albume bus vienuolika originalių lietuviškų dainų. Apie grupę: Skyders yra roko grupė iš Vilniaus, prieš dešimtmetį susikūrusi Juodšiliuose (Vilniaus raj.). Energingais pasirodymais bei kandžiais tekstais garsėjantys jaunuoliai daug koncertuoja Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.

„Skyders“ yra tapę kelių muzikinių konkursų ir festivalių laureatais bei tituluojami studentiškiausia Lietuvos grupe. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found