Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Skirmante - JPop.com
Artist info
Skirmante

Skirmante

Skirmante


Išskirtinio balso tembro savininkė Skirmantė negali nusėdėti vienoje vietoje. Jei vieną dieną galėtų pabūti kieno nors kailyje, pasirinktų roko grupės „Metallica“ vokalisto gyvenimą. Vilnietė vadovaujasi posakiu „Gyvename vieną kartą, reikia pasiimti kuo daugiau“. Skirmantė turi kuo pasigirti: ji yra tarptautinių džiazo konkursų laureatė, ne vienerius metus dainavo mergaičių chore „Liepaitės“, lankė baletą. „Žinau, kad turiu kažką, kas žmonėms patinka. Read more on Last.fm
Išskirtinio balso tembro savininkė Skirmantė negali nusėdėti vienoje vietoje. Jei vieną dieną galėtų pabūti kieno nors kailyje, pasirinktų roko grupės „Metallica“ vokalisto gyvenimą. Vilnietė vadovaujasi posakiu „Gyvename vieną kartą, reikia pasiimti kuo daugiau“. Skirmantė turi kuo pasigirti: ji yra tarptautinių džiazo konkursų laureatė, ne vienerius metus dainavo mergaičių chore „Liepaitės“, lankė baletą. „Žinau, kad turiu kažką, kas žmonėms patinka.

Dainavimas man yra kaifas, noriu, kad jo būtų dar daugiau“, - krykštauja „Dangaus 2“ dalyvė. Reklama Mergina sako, kad yra draugiškas ir linksmas žmogus. Tačiau, kai kalba pasisuka apie kovą, draugų sąvokos nebėra. „Draugai yra viena, o darbas, kova – visai kas kita. Juk nesistengsiu blogai padainuoti, kad tik kitam būtų geriau“.

Skirmantė turi tikslą laimėti „Dangų 2“, pasisemti patirties ir pasiimti viską, ką tik gali duoti muzikinio realybės šou pamokos. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 7 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found