Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
SiriusMc - JPop.com
Artist info
SiriusMc

SiriusMc

SiriusMc


SiriusMc – народився 3 травня 1989р. в місті Калуші, що в Івано-Франківській області. Перші спроби запису своїх думок у форматі mp3 почалися в 2006р. після переїзду на навчання у м. Львів. Осінню 2008 вперше був запрошений на паті у якості виконавця в свому рідному місті. Read more on Last.fm
SiriusMc – народився 3 травня 1989р. в місті Калуші, що в Івано-Франківській області. Перші спроби запису своїх думок у форматі mp3 почалися в 2006р. після переїзду на навчання у м.

Львів. Осінню 2008 вперше був запрошений на паті у якості виконавця в свому рідному місті. Цього ж року 13 грудня SiriusMc прийняв участь у батлі молодих виконавців який проходив в рамках вечірки Underground№4 в м. Ів.-Франківську який організовувала група Mad Cypha і завоював перше місце, після чого було домовлено записати фіт з організаторами фестивалю (Mad Cypha - One Love (feat SiriusMc) на їхній дебютний альбом Thaa Maad Cypha.

Трек був записаний в лютому наступного року і вже через кілька місяців SiriusMc був запрошений вступити в ряди ще недавно спеченої організації Tha Foundation. Після цих подій і ряду відвіданих вечірок під назвою Underground в Івано-Франківську виконавець серйозно почав замислюватися над створенням свого сольного альбому(який пізніше був названий Дві сторони свідомості). На той час ідеї вже були та не було вмінь і практики в цій справі. Тому на створення цього продукту пішло не мало праці і часу.

SiriusMc – Дві сторони свідомості (посилання на скачування альбому http://erap.in.ua/siriusmc/)побачив світ 3 травня 2010р. і включив в себе 14 повноцінних треків. Серед них фіти з D.E.C.(Mad Cypha) і Dead Laim(Mad Cypha). В альбомі за мету було поставлено показати світлу і темну сторону думок і світогляду виконавця і довести це все до якогось логічного висновку, що в кожного є і свіла й темна сторона свідомості тільки треба вміти знайти той рівноважний стан добра та зла в ній, щоб не зруйнувати себе самого.

Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 6 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found