Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Selecta - JPop.com
Artist info
Selecta

Selecta

Selecta


Moja historia z rapem zaczęła się ok. 1997-1998 roku, kiedy to przyniosłem do domu pierwszą kasetę z rapem [kasetę Liroya]. Bardzo szybko opanowałem wszystkie teksty i już jako 7-8 letni dzieciak, chodziłem po osiedlu i rymowałem. Zajarałem się tym tak bardzo, że zacząłem pisać swoje pierwsze teksty. Z czasem dotarły do mnie też kasety z nagranymi kawałkami Paktofoniki, K44, Pezeta. Moje zamiłowanie do rapu rosło w ogromnym tempie. Read more on Last.fm
Moja historia z rapem zaczęła się ok. 1997-1998 roku, kiedy to przyniosłem do domu pierwszą kasetę z rapem [kasetę Liroya]. Bardzo szybko opanowałem wszystkie teksty i już jako 7-8 letni dzieciak, chodziłem po osiedlu i rymowałem. Zajarałem się tym tak bardzo, że zacząłem pisać swoje pierwsze teksty.

Z czasem dotarły do mnie też kasety z nagranymi kawałkami Paktofoniki, K44, Pezeta. Moje zamiłowanie do rapu rosło w ogromnym tempie. Dzisiaj spokojnie mogę powiedzieć, że rap mnie wychowywał, ponieważ żyłem w mieście i dzielnicy, w których człowiek musiał liczyć tylko na siebie, więc szybko moim przyjacielem stały się nuty, długopis i kartka. W roku 2004 przeprowadziłem się do Torunia.

Rok później słowo "RAP" nabrało dla mnie największego znaczenia. w tym mieście napisałem swój pierwszy [poważny] tekst, nagrałem pierwszy kawałek. Okres ten był dla mnie bardzo ważnym i burzliwym okresem - zmieniały się moje poglądy na rap, jako styl; zmieniły się składy,itd. W październiku 2005 roku wypaliłem swoją pierwszą płytę, pt.

"Pierwsze Odbicie" [jako Grafiq 42]. W marcu 2006 r. ujrzała światło dzienne płyta "Mikrofonu Pani" [jako WMDR - wierny miłości do rymu]. Po półrocznej przerwie w nagrywkach, wróciłem do prac.

Obecnie pracuję nad trzecią płytką - 13nastką [jako SELECTA - ta formacja już zostanie do końca]. Materiał na nią jest bardzo uważnie sortowany - chcę, by na 3cią płytkę trafiły tylko najlepsze kawałki. Prace przez to strasznie się wydłużyły. Jeżeli chodzi o jakieś osiągnięcia w dziedzinie "rap": zająłem 3cie miejsce w konkursie organizowanym przez Radio GRA, pt.

"Sprawdzian z muzy". Po wydaniu płytki zamierzam zorganizować sobie małą "trasę koncertową", promować mój materiał i próbować wypalić ją w profesjonalnym studiu. Warto także wspomnieć, że bez momentów, kiedy chciałem to wszystko rzucić, się nie obyło. Wtedy desperacko szukałem źródła, w którym znajdę motywację.

Takim też stał się dzień, w którym ustawiłem się z Rzeźnikiem na omówienie wspólnego projectu. Nadeszły propozycje, nowe znajomości (Lary ze STUDIEM CZWARTE PIĘTRO; Centi). Wszyscy dookoła zaczęli mnie nakręcać; motywacja osiągnięta - możemy dalej działać. Początek roku 2009 uważam za przełom w mojej muzyce.

Pracuję właśnie nad 10-15trackowym albumem, który planowo ukazać może się ok. czerwca. Co do płyty, to szczegóły póki co zostawię na później. Wracam do pracy...

Miesiąc czerwiec roku 2009r. uważam za udany - w pełni nawiązana współpraca z Buczerem (PTP), która kończy się wspólnym trackiem. W międzyczasie pracuję nad wolnymi projectami, które będzie można usłyszeć na moim myspace. Szykuje się trochę nowości i niespodzianek.

myspace Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found