Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
Romas Dambrauskas - JPop.com
Artist info
Romas Dambrauskas

Romas Dambrauskas

Romas Dambrauskas


Romas (Romualdas) Dambrauskas gimė 1960 metų lapkričio mėn 5 dieną Mažeikiuose. Muzikavimu pradėjo domėtis šeštoje klasėje, groti gitara Romą išmokė draugai. Muzikos mokyklos nelankė, ko iki šiol gailisi. Septintoje klasėje jau grojo šokių vakaruose Mažeikių aštuonmetėje mokykloje. Tai buvo turbūt pirmoji scena Romo gyvenime. Kurti dainas pradėjo budamas aštuntoku. Jos buvo labai paprastos ir nuoširdžios, skirtos tik draugų ratui. Read more on Last.fm
Romas (Romualdas) Dambrauskas gimė 1960 metų lapkričio mėn 5 dieną Mažeikiuose. Muzikavimu pradėjo domėtis šeštoje klasėje, groti gitara Romą išmokė draugai. Muzikos mokyklos nelankė, ko iki šiol gailisi. Septintoje klasėje jau grojo šokių vakaruose Mažeikių aštuonmetėje mokykloje.

Tai buvo turbūt pirmoji scena Romo gyvenime. Kurti dainas pradėjo budamas aštuntoku. Jos buvo labai paprastos ir nuoširdžios, skirtos tik draugų ratui. Toliau sekė dainavimas Šiaulių politechnikumo ansamblyje, tarnyba armijoje, kur Romas sukūrė dainų, netgi rusų kalba.

1982 metų rudenį, grįžęs namo, nusprendė grįžti ir prie muzikavimo scenoje. Pirmas rimtas žingsnis - Mažeikių kultūros namų estradinis ansamblis, vadovaujamas Antano Dargio. Po kelių metų dainavimo šiame kolektyve Romas Mažeikiuose sukūrė savo grupę "Auditorija". Dar po kelių metų jis buvo pakviestas dainuoti grupėje "Raktas".

Su šia grupe Romas koncertavo iki 1991 metų rudens. Iširus grupei, koncertuoti tekdavo vienam. Sukurti naują, produktyviai dirbančią grupę vis nepavykdavo. Laimė nusišypsojo tik 1998 metų sausio mėnesį, kai su Romu Dambrausku pradėjo dirbti būgnininkas Kęstutis Gascevičius, gitaristas Gintaras Šulinskas ir klavišininkas Jonas Šopa.

Jau pats pirmas šios grupės albumas "Krantas" susilaukė aukščiausio klausytojų įvertinimo - "Platininio disko" apdovanojimo 2000 metų gruodžio menesį. Romo Dambrausko diskografijoje - net aštuoniolika albumų. Autorius ir atlikėjas labai daug koncertuoja Lietuvoje. Su savo dainomis nekart lankėsi ir užsienyje: Lenkijoje, Anglijoje, Danijoje, Vokietijoje, Kanadoje, Maltoje, Turkijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jis ne tik muzikantas, dainų kūrėjas ir atlikėjas, bet ir tradicinių renginių Mažeikiuose organizatorius.

Žiūrovai gausiai lankydavo Romo organizuojamus Mažeikių grupių ir solistų koncertus "Tip-Top Šou", "Rudens fiesta". Nuo 1989 metų Romas Dambrauskas beveik kasmet organizuoja kalėdinę fiestą Mažeikiuose "Naujametinis Reviu". 2005 metai- Romas Dambrauskas šventė 20-ies metų sceninio darbo jubiliejų. Šiuo metu Romas Dambrauskas gyvena ir kuria Mažeikiuose. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found