Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
RHX - JPop.com
Artist info
RHX

RHX

RHX


W czerwcu 1997 na warszawskim Imielinie, Fisz, jako nie pierwszy i nie ostatni mieszkaniec tego osiedla zaczął w zaciszu domowym czesać własne rymy. Wkrótce przyłączył się do niego rodzony brat - DJ M.A.D., który oprócz drugiego mikrofonu przejął także produkcyjną część przedsięwzięcia (wtedy jeszcze przy pomocy domowego komputera). W pewnym momencie Fisz zaczął rozglądać się za kolejnym emce do paczki i tak do grupy trafił Inespe, szkolny kolega M. Read more on Last.fm
W czerwcu 1997 na warszawskim Imielinie, Fisz, jako nie pierwszy i nie ostatni mieszkaniec tego osiedla zaczął w zaciszu domowym czesać własne rymy. Wkrótce przyłączył się do niego rodzony brat - DJ M.A.D., który oprócz drugiego mikrofonu przejął także produkcyjną część przedsięwzięcia (wtedy jeszcze przy pomocy domowego komputera). W pewnym momencie Fisz zaczął rozglądać się za kolejnym emce do paczki i tak do grupy trafił Inespe, szkolny kolega M.A.D.’a. W tym składzie nagrali pierwsze demo “RH-X Generacja”, które prezentowało bardzo ciekawy poziom. Na przykładzie zabawnego numeru “RHX-Snobem” zaprezentowała je w swojej audycji Matka Chrzestna warszawskiego HipHopu - Bogna Świątkowska.

Niedługo potem chłopaki zrobili wspólnie solowe demo Fisza “Styl Fajowy 98”. Szczęśliwą passę przerwała awaria dysku. Większość ze starych numerów oraz kilka nieopublikowanych zniknęło na zawsze z powierzchni Ziemi. Na szczęście głowy pełne były już nowych pomysłów i tak powstała trzecia demówka - “Imielin Familja” a także utwór “Dziś nie czuję się najlepiej”, który trafił na cover disk magazynu “Brum”.

W międzyczasie, poznany dzięki audycji Bogny, Tytus zaproponował chłopakom wydanie albumu w rozkręcanej właśnie przez siebie niezależnej wytwórni Asfalt Records. W ten sposób “Opowieści z podwórkowej ławki” ukazazały się na kasecie i cedeku (w cenie kasety) w marcu 1999 r. Poza nielicznymi przypadkami album spotkał się z przychylnym przyjęciem zarówno przez krytykę jak i przez podwórka w całej Polsce. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found