Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Puhkus - JPop.com
Artist info
Puhkus

Puhkus

Puhkus


Puhkus on bänd, mis esitab mitmekesist omaloomingut, mis on seatud kahele häälele, väikekandlele ja kitarrile. Akustiline formaat on väikestes Eesti oludes ökonoomne ja võimaldab mobiilsust. Pinnase sedasorti muusika viljelemiseks on valmistanud ette muusikud nagu Jäääär, Riho Sibul, Eesti Keeled ja Johansonid. Siiski läheb ansambel Puhkus sellelt pinnalt edasi, kasutades küll akustilist formaati, kuid olles saanud mõjutusi ka popist, rokist, new wave’st ja indiest. Ansamblit on nimetatud ka lõunaeesti Dead Can Dance’ks. Read more on Last.fm
Puhkus on bänd, mis esitab mitmekesist omaloomingut, mis on seatud kahele häälele, väikekandlele ja kitarrile. Akustiline formaat on väikestes Eesti oludes ökonoomne ja võimaldab mobiilsust. Pinnase sedasorti muusika viljelemiseks on valmistanud ette muusikud nagu Jäääär, Riho Sibul, Eesti Keeled ja Johansonid. Siiski läheb ansambel Puhkus sellelt pinnalt edasi, kasutades küll akustilist formaati, kuid olles saanud mõjutusi ka popist, rokist, new wave’st ja indiest.

Ansamblit on nimetatud ka lõunaeesti Dead Can Dance’ks. Ansambli asutajaliikmeks on lugude autor Riho Kall, kes on ühtlasi ka bändi kitarrist ja basshääl. Riho tunnetab oma loomingut loodusvarana – see on justkui allikas, mida ei saa kuidagi peatada. Samas on see nagu salajõgi, mida inimesed pole veel enda heaks rakendada osanud.

Ansambli algusaega ega staaži ei ole võimalik üheselt määratleda, kuid praeguses vormis tegutseb see alates 2010. aasta juulist, kui ansambliga liitus lauljatar Laura Paju. Temaga koostöös on ansamblil valminud ka mitu uut lugu ja vanad lood on saanud uue, teraapilise mõjuga kõla. Alates 2011.

aasta kevadest on Puhkuse lugudesse ilusaid meloodiaid väikekandlel lisanud ka Eva Väljaots. Aasta hiljem esines bänd festivalil Mailaul juba neljaliikmelisena koos Mari Raubaga djembel. Ansambli muusika räägib sellistest asjadest inimese hinges, mis nõuavad aja mahavõtmist ja enesesse süüvimist. Seetõttu on bändi kõlapilt suhteliselt mõtlik - Puhkuse kontsertidel on võimalik saada puhkust tänapäeva muusikas levinud mürafaktorist. Ansambel Puhkus osaleb meeleldi huvitavates kontserdi-, filmi- ja videoprojektides.

Ansamblile saab kirjutada aadressil olevkoi@hot.ee või rijo@hot.ee Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums
showing 1 out of 1 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found