Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Projekt 821 - JPop.com
Artist info
Projekt 821

Projekt 821

Projekt 821


Projekt sa začal dávať do kopy v januári 2006. Plánom bolo vydať päť nových trackov v podaní štyroch MCs, producenta a DJa z jedného ružinovského sídliska, ktoré by boli pre ludí voľne na stiahnutie. Kedže mal byť zadarmo, rozhodli sa to spraviť s nízkym rozpočtom, čo sa v konečnom dôsledku odrazilo na zvukovej kvalite, ale hlavnou myšlienkou bolo dať luďom dobrú hudbu. Projekt plánovali vydať aj na platni ale z interných dôvodov od toho neskôr po nahratí popustili. Read more on Last.fm
Projekt sa začal dávať do kopy v januári 2006. Plánom bolo vydať päť nových trackov v podaní štyroch MCs, producenta a DJa z jedného ružinovského sídliska, ktoré by boli pre ludí voľne na stiahnutie. Kedže mal byť zadarmo, rozhodli sa to spraviť s nízkym rozpočtom, čo sa v konečnom dôsledku odrazilo na zvukovej kvalite, ale hlavnou myšlienkou bolo dať luďom dobrú hudbu. Projekt plánovali vydať aj na platni ale z interných dôvodov od toho neskôr po nahratí popustili.

V zložení Bacil (DM), Danosť, Pablo, Mayor Zet, Gebod, ktorý tomu velí produkčne a DJ Kappa ktorý prispel skrečmi v troch veciach, sa nahralo spomínaných päť trekov. Ako prvý bol problém s masteringom, nakoľko tí, s ktorými chceli spolupracovať, boli dlhodobo zaneprázdnení. Projekt 821 bol podobnými prieťahmi donedávna takmer odsúdený na zánik. Zhodli sme sa ale na tom, že nikto z nás dotoho nešiel preto, aby Projekt skončil v pracovnom šuplíku a rozhodli sme sa dotiahnuť to do konca vlastnoručne.

Keďže väčšina inštrumentov je ešte z roku 2005, bolo potrebné dať im refresh, a zvukovo Projekt kompletne uzavrel Danosť. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums
showing 3 out of 3 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found