Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Princovia - JPop.com
Artist info
Princovia

Princovia

Princovia


Bratislavská kapela PRINCOVIA vznikla v podstate nedávno a už má na konte prvé demo s deviatimi piesňami, ktoré nesie názov "Nechceme ísť do Disneylandu! Frontmanom tejto skupiny je známa postava slovenskej punkovej scény - Jaro"Leďo"Lederleitner, ktorý založil PRINCOV po odchode z oi!punkovej formácie BRICKFIELD. Aj tu je Leďo autorom väčšiny skladieb a hneď je to aj poznať. PRINCOVIA, to je klasický, pohodový a silne melodický street punk, model "77". Read more on Last.fm
Bratislavská kapela PRINCOVIA vznikla v podstate nedávno a už má na konte prvé demo s deviatimi piesňami, ktoré nesie názov "Nechceme ísť do Disneylandu! Frontmanom tejto skupiny je známa postava slovenskej punkovej scény - Jaro"Leďo"Lederleitner, ktorý založil PRINCOV po odchode z oi!punkovej formácie BRICKFIELD. Aj tu je Leďo autorom väčšiny skladieb a hneď je to aj poznať. PRINCOVIA, to je klasický, pohodový a silne melodický street punk, model "77". Naozaj je ťažké "vypichnúť" nejakú tú skladbu, pretože zaujala ma prakticky každá.

Aby som nezabudol, okrem Leďa sa na tomto deme podieľal aj Martin"Revo"Revický zo Zóny A, ktorý zložil a naspieval tri piesne. Tak poďme teda k tým skladbám. Na úvod vás určite zaujme song "Blbé stavy", potom Revov "Revolver", ďalej Leďova "Obluda", ale nakoniec by som tu ozaj musel napísať celý tracklist. Predsa len ešte musím spomenúť anglickú "Dee Dee´s garden", ktorú naspieval hosť z kapely MORBID PIG-Belák, moju srdcovku "Na druhej strane", no a samozrejme nesmiem zabudnúť na záverčný song "Princovia z rozprávky", ktorý je ako šitý na mieru pre túto kapelu.

Čo sa textov týka, tie sú úplne pohodové, bez typickej punkovej "nasratosti" proti všetkým a všetkému. Za zmienku ešte stojí veľmi kvalitný zvuk nahrávky, v porovnaní s niektorými albumami naozaj neporovnateľne lepší. PRINCOV som mal možnosť vidieť a počuť naživo ako predskokanov slávnej DAVOVEJ PSYCHÓZY a boli naozaj dokonalí. Ich repertoár nie je zatiaľ taký bohatý, aby si mohli dovoliť samostatný koncert, ale to príde samozrejme časom.

Jano Kassa zo spomínanej kapely DAVOVÁ PSYCHÓZA povedal na adresu kapely PRINCOVIA zaujímavú vetu-"...len viac takýchto kapiel..." a mne neostáva nič iné, len dať mu s potešením za pravdu. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found