Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Prdlý Dushe - JPop.com
Artist info
Prdlý Dushe

Prdlý Dushe

Prdlý Dushe


Prdlý Dushe. Co jsou Prdlý Dushe? Banda trotlů Vznikla omylem před čtyřmi lety jako následek neuváženého kouření malinového listí a silou vůle se udrželo pohromadě do teď. Několik bývalých členů se nás sice leklo a emigrovalo do Východní Ugandy, leč 3/5 hrdiné zakládající sestavy stále hraje: PAVEL, kytarista - bicí mu nestačí a tak při zkoušce mlátí ostatní členy (zvláště pokud se snaží hudbu obohatit kláveskami). Jinak je to vzorný žák a podpantofelník. Read more on Last.fm
Prdlý Dushe. Co jsou Prdlý Dushe? Banda trotlů Vznikla omylem před čtyřmi lety jako následek neuváženého kouření malinového listí a silou vůle se udrželo pohromadě do teď. Několik bývalých členů se nás sice leklo a emigrovalo do Východní Ugandy, leč 3/5 hrdiné zakládající sestavy stále hraje: PAVEL, kytarista - bicí mu nestačí a tak při zkoušce mlátí ostatní členy (zvláště pokud se snaží hudbu obohatit kláveskami). Jinak je to vzorný žák a podpantofelník. Lanýže jsou vzácné, vítězství Slávie v derby ještě víc, ale JAKUBův příchod na zkoušku je zhruba tak častý jako zatmění slunce.

Jinak tento tvor hraje sólovou kytarou a doma skládá melodie. ADAM, nejkrásnější část kapely - Je to basák, basák, pasák a prasák. Při zkouškách se většinou stará o víno, ve volném čase skládá dětské říkanky, zvláště o žabičkách. Spolu s Matějem dříve působili ve skupině Progresivní krocani. Pod jeho vlivem jsem původní žánr "Junk" změnili na "Progressive-Punk" MATEJ, náš současný bubeník, ex-člen kapely Progresivni krocani.

Odmítá pít laciné víno a nechce skrývat svoji identitu pod závoj kostýmů... jinak nám ale ve všem stačí a nezaostává. Pátým členem a kolem u vozu je Opsha-Othon. Řve jako kráva a dělá bordel, neboť je zpěvák.

Sem-tam se pokouší o taneční kreace, píše vysoce umělecky hodnotné texty a pije to co Adam nestihl vypít. Jinak většinu zkoušky stráví za zavřenými dveřmi (zasraný nekuřáci....) [neohleduplný prasata, ty kuřáci-pozn. autor] Poklonu bych ovšem chtěl složit i padlým členům- klávesákovi Vaverákovi, jenž zemřel na neustálou bolest hlavy a basákům Zdendovi a Lucce, kteří oba záhadně zmizeli před druhou zkouškou. Jinak kariéra skupiny bylo dlouho omezená tím největším undergroundem garáže v Ořechu, kde jsme poctivě skládali písně o dvou akordech, mlátili do krabic a mrznuli bez přímotopu, až jsme jednoho smutného dne byli vyraženi Jakubovým neomaleným psem. Útočište jsme ovšem získali v bývalé zkušebně Progresivních Krocanů, kterým jsme i sebrali kytaristu a přeoperovali ho na basáka.

A bubeníka Matěje (tomu sme nechali to jeho nádobíčko původní ( stejně nestojí za nic :) ) Tam momentálně nad džbánkem zkoušíme a těšíme se na koncert v Sazka Aréně, který Opshovi z ruky vyvěštila stará cikánka za dvě startky. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums
showing 2 out of 2 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found