Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Prarod - JPop.com
Artist info
Prarod

Prarod

Prarod


Kapela vznikla niekedy začiatkom roka 2007. Zakladajúcimi členmi sú Andrej a Samo. Neubehlo ani pol roka a už s nami hrával Zipppo na poste basgitary. Potom prišlo čierne obdobie a na cca 3/4 roka sme nehrali, lebo nám cigáni vykradli skúšobňu a ostal len zápach a výkal na mieste aparatúry. Niečo viac pred rokom sa nám podarilo si zabezpečiť vcelku fajn priestory a vydali sme sa cestou PRARODu. Prišiel k nám gitarista Ľubo a Prarod začal tvoriť vo veľkom a smer-naberajúcom štyle. Read more on Last.fm
Kapela vznikla niekedy začiatkom roka 2007. Zakladajúcimi členmi sú Andrej a Samo. Neubehlo ani pol roka a už s nami hrával Zipppo na poste basgitary. Potom prišlo čierne obdobie a na cca 3/4 roka sme nehrali, lebo nám cigáni vykradli skúšobňu a ostal len zápach a výkal na mieste aparatúry.

Niečo viac pred rokom sa nám podarilo si zabezpečiť vcelku fajn priestory a vydali sme sa cestou PRARODu. Prišiel k nám gitarista Ľubo a Prarod začal tvoriť vo veľkom a smer-naberajúcom štyle. Jediná vec, ktorá nám chýbala, bol spev. Adekvátny našim predstavám sme nezohnali, tak sa toho ujal Samo na poste gitary a však nevie spievať. Vo februári sme mali náš prvý koncert, ktorý bol pre nás skúška ohňom.

A keďže sme tu, tak s jemnými popáleninami ideme ďalej. V ,máji sa vyberáme do štúdia a svetlo sveta uziera naše prvé demo OZVENA VEKOV. Hudobný štyl ktorý PRAROD hrá sa dá zaradiť medzi Thrash/Black/Death metal s prvkami folku, čo my sme zaškatuľkovali do PAGAN METALU . Textovú náplň tvori prevažne vzťah k multikulturálnym koreňom, predkom, tradíciam, zvykom, viere, ale aj k samotnej oblasti kde sa nachádzame a to k nášmu rodnému Slovensku. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 17 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found