Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Ponis ir klaidos - JPop.com
Artist info
Ponis ir klaidos

Ponis ir klaidos

Ponis ir klaidos


Įsivaizduokite: ponis - gležnas, švelnus ir tyras, gerų akių, nekaltas mažas arklys ir klaidos - grubios, dažnai - nepataisomos, griaunančios ir skaudinančios. Šie du dalykai, atrodo, visiškai nesuderinami ir nė kiek neprimena petis petyn ėjusių Bonnie ir Clyde’o. Kol dabar galvosite, kokias gi baisias klaidas galėtų padaryti mažasis ponis, pateikiame kelis faktus. Ponis ir Klaidos gimė 2006-ųjų rudenį. Duetas, kurį sudaro du nemažą muzikinę patirtį turintys muzikantai ir geri draugai: Giedrius ir Robertas. Read more on Last.fm
Įsivaizduokite: ponis - gležnas, švelnus ir tyras, gerų akių, nekaltas mažas arklys ir klaidos - grubios, dažnai - nepataisomos, griaunančios ir skaudinančios. Šie du dalykai, atrodo, visiškai nesuderinami ir nė kiek neprimena petis petyn ėjusių Bonnie ir Clyde’o. Kol dabar galvosite, kokias gi baisias klaidas galėtų padaryti mažasis ponis, pateikiame kelis faktus. Ponis ir Klaidos gimė 2006-ųjų rudenį. Duetas, kurį sudaro du nemažą muzikinę patirtį turintys muzikantai ir geri draugai: Giedrius ir Robertas. 2006 - 2007 m. naujų dainų ir kompozicijų kūrimo bei demo irašų laikas. 2008 m.

gegužės mėn. pasirodė pirmasis singlas “Centrinis”, sėkmingai skambėjęs Opus 3 radijo stotyje. Šis kūrinys pateko į rudenį tos pačios radijo stoties išleistą rinkinį “Opus 3: 1 dalis”. 2008 m. spalio mėn.

Ponis ir Klaidos pateikia antrąjį singlą “Automatiškai”. 2009 m. sausio mėn. prie dueto prisijungia geras bičiulis, bosistas Justinas. Read more on Last.fm.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 9 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found