Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Pionieris - JPop.com
Artist info
Pionieris

Pionieris

Pionieris


Juris Šteinfelds, zināms kā Pionieris un Flash (dzimis 1986. gada 17. maijā, Rīgā, Latvijā) ir latviešu mūziķis. Viņš ir apvienību "Kreisais Krasts" un "Pionieri" aizsācējs. Savu karjeru aizsāka 1998. gadā kā hiphopa producents. 2000. gadā Āgenskalnā radās projekts True Enemy. Dalībnieki - F/Pionieris (Juris Šteinfelds), Valcha (Valters Zvaigznīte) un Grossmanis (Valters Grossmanis). Dabiskā ceļā grupa izjuka. Pionieris pārgāja uz citiem projektiem un Valcha pievērsās ielu glezniecībai - grafitti. Read more on Last.fm
Juris Šteinfelds, zināms kā Pionieris un Flash (dzimis 1986. gada 17. maijā, Rīgā, Latvijā) ir latviešu mūziķis. Viņš ir apvienību "Kreisais Krasts" un "Pionieri" aizsācējs.

Savu karjeru aizsāka 1998. gadā kā hiphopa producents. 2000. gadā Āgenskalnā radās projekts True Enemy. Dalībnieki - F/Pionieris (Juris Šteinfelds), Valcha (Valters Zvaigznīte) un Grossmanis (Valters Grossmanis).

Dabiskā ceļā grupa izjuka. Pionieris pārgāja uz citiem projektiem un Valcha pievērsās ielu glezniecībai - grafitti. Kreisā Krasta ielās dzima arī 115 jeb 1elu 1ntelekta 5ekta. 2006.

gada 6. maijā Pionieris atvēra durvis hip hop apģērbu, krāsu baloniņu un mūzikas veikalam 115, kas turpina savu darbību līdz 2009. gadam. Pionieris ir "Kreisā Krasta" apģērbu līnijas aizsācējs. Nākošie projekti: "Kreisais Krasts", "Pionieri" un "Zasulauka bīts".

2006. gadā 22. maijā Avantis rīkotajā HipxHop (hip hop un ekstrēmo sporta veidu Gada balva) projekts "Pionieri" ieguva balvu kā HipHop PRO grupa. 2009.

gada 14. martā piedalijās Pilsētas kultūrvides festivālā The City. Mūziķis ir uzsācis veiksmīgu karjeru un viņam ir plaša sadarbība ar citiem Latvijā pazīstamiem repa māksliniekiem. Pionieris ir miksteipu aizsācējs Latvijā.

Kopā ar mūziķi Rolandu Ūdri un aktrisi Ilonu Balodi ierakstijuši "Odu basketbolam", kas ir veltījums Latvijas komandai un tās līdzjutējiem Eiropas basketbola čempionātā Eurobasket 2009. Juris ir mācijies Rīgas Angļu Ģimnāzijā, Rīgas 41. vidusskolā, Rīgas Tehniskajā koledžā. http://www.pionieris.lv http://www.facebook.com/pionieriskk http://www.youtube.com/viensvienspieci http://www.myspace.com/pionieris http://twitter.com/pionieris http://lv.wikipedia.org/wiki/Pionieris_%28m%C5%ABzi%C4%B7is%29 Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found