Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
Pavel Callta - JPop.com
Artist info
Pavel Callta

Pavel Callta

Pavel Callta


Rok narození: 12. 2. 1989 Znamení: Vodnář Místo narození: Česká Lípa Pavel Callta se narodil 12. února 1989 v České Lípě, kde také později vystudoval SŠ Euroškolu se zaměřením na ekonomiku, turismus & cizí jazyky. Od září 2009 nastoupil do prvního ročníku na Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor Muzikál pod vedením uznávaného profesora Eduarda Klezly, které po sléze nechal. Tento rok 2011 dostudoval v Praze Univerzitu Jana Amose Komenského - obor Mediální Studia (Bc. Read more on Last.fm
Rok narození: 12. 2. 1989 Znamení: Vodnář Místo narození: Česká Lípa Pavel Callta se narodil 12. února 1989 v České Lípě, kde také později vystudoval SŠ Euroškolu se zaměřením na ekonomiku, turismus & cizí jazyky.

Od září 2009 nastoupil do prvního ročníku na Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor Muzikál pod vedením uznávaného profesora Eduarda Klezly, které po sléze nechal. Tento rok 2011 dostudoval v Praze Univerzitu Jana Amose Komenského - obor Mediální Studia (Bc.). A nyní studuje Vysokou Školu Ekonomickou v Praze. Co se týče hudby, tak k ní ho to táhlo již od dětství, jelikož jeho celá rodina je hudebně založena. V deseti letech Pavel začal hrát na piáno a později i na kytaru a dechové nástroje v Základní umělecké škole. Od první třídy se s úspěchem účastnil pěveckých soutěží a od 15 byl členem pěveckého sboru v České Lípě.

Poté začal chodit na hodiny solového zpěvu a ve stejný čas začal zpívat se swingovým Big bandem "Low attendanceband" v České Lípě. Když mu bylo 16 let, objevila se možnost zúčastnit se konkurzu do nově vznikajícího hudebního projektu. Hned tato jeho první pěvecká příležitost byla završena úspěchem, a tak se pomalu začaly jeho pěvecké sny naplňovat. Tento hudební belgicko-český projekt se vyvíjel velmi slibně. Skupina natočila debutové album, uspořádala několik koncertů, začaly vycházet články v tisku (Blesk, Bravo, Music and Mobile, AHA). Toto seskupení si velmi rychle získávalo své fanoušky a posluchače i prostřednictvím hitparády rozhlasové stanice Radiožurnál, v níž soutěžili o posluchačskou přízeň spolu s řadou zpěváků zvučnějších jmen.

Avšak díky časovému pressu a povinostem ve škole se skupina cca po roce rozpadla. Kariéru v Praze započal v roce 2008 s pražskou kapelou Unity (ska-reggea), kde působil pouze necelý rok, jelikož dříve ještě bydlel v České Lípě a musel odmaturovat. Poté rok působil v kapele Sweeper, která hrála melodický pop-rock, se kterou vystupoval v pražských clubech jako jsou např. Rockcafé, Roxy, Akropolis apod. Po maturitě se v létě chopil příležitosti pracovat v Egyptě jako delegát a proto si dal pauzu od hudby a sbíral zkušenosti v cestovním ruchu.

Rok na to zase pro změnu v Turecké Alanyi jako průvodce a minulé léto 2010 také v Turecku jako delegát. Jeho drogou je cestování, proto minulý podzim roku 2010 studoval na English University v New Yorku a hned na to studuval půl roku v Belgii ve městě Antverpy na studijním programu Erasmus - obor grafický design a media. Mezi jeho největší záliby patří zpívání, hra na kytaru a piano, plávání, volejbal, jogging, fitness, cestování a má velmi rád společnost, svou rodinu a kamarády. Účastnil soutěže Česko Slovenko Má Talent 2011, kde se dostal do Semifinále. Na listopad 2012 má připravený svůj debutový vánoční singl "Ve Hvězdách", ve kterém hraje i půvabná slovenská herečka Andrea Kerestešová. Videoklip má premiéru 19.11.2012 na hudební TV mixer.cz a hned poté na Youtube a ostatních hudebních kanálech. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found