Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
Ondřej Ruml - JPop.com
Artist info
Ondřej Ruml

Ondřej Ruml

Ondřej Ruml


Ondřej Ruml se narodil 21.8.1981 v Jablonci nad Nisou na Severu Čech. Hraje na banjo.klavír, kytaru.... Velice muzikální člověk se zálibou v Jazzu, Svingu, Funky a Bluegrass stylu. Jeho oblíbeným muzikálem je Johanka z Arku. Oblíbená píseň Don't Worry Be Happy (Bobby McFerrin). Nemá rád techno a jiné hardcorové styly. Má dva mladší bratry Dana a Tomáše. Matka Ludmila je ekonomka, otec Josef autolakýrník. Už tři roky je šťastný se svou o 7 let mladší přítelkyní Radkou Read more on Last.fm
Ondřej Ruml se narodil 21.8.1981 v Jablonci nad Nisou na Severu Čech. Hraje na banjo.klavír, kytaru.... Velice muzikální člověk se zálibou v Jazzu, Svingu, Funky a Bluegrass stylu. Jeho oblíbeným muzikálem je Johanka z Arku.

Oblíbená píseň Don't Worry Be Happy (Bobby McFerrin). Nemá rád techno a jiné hardcorové styly. Má dva mladší bratry Dana a Tomáše. Matka Ludmila je ekonomka, otec Josef autolakýrník.

Už tři roky je šťastný se svou o 7 let mladší přítelkyní Radkou, s kterou se potkal na konzervatoři a chodil jí zpívat romanticky pod okénko :) S hrou na kytaru začal v 10 letech a začal navštěvovat soukromou hudební školu. O dva roky později se "zamiloval" do šestistrunného banja a začal chodit do školy hry na banjo v Jbc. Dále hrál v bluegrassové skupině "Modrotisk". Navštěvoval pražskou konzervatoř Jaroslava Ježka, zde také potkal nejlepšího učitele zpěvu, Vratislava Kadlece, který mu prý hodně pomohl.

Do dneška bere inspraci z jazzového zpěváka George Majora. Jeden čas moderoval country pořad "Folkomotivy". Jeho první divadelní úspěch byl v muzikálu Daniela Landy "Tajemství" a dále ve španělské verzi Soukupovo ¨muzikálu "Johanka z Arku", kde ztvárnil archanděla Michaela, putovali s představením po Španělsku a pro Ondřeje to bylo něco, jako krásný sen. Nehledě na "Modrotisk" patří také do kapely "Top Dream Company" Můžeme ho teké slyšet v projektu To Being.

Nejvíce ho ale zatím proslavila účast v pěvecké soutěži X-Factor... Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found