Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
NoN_omittere - JPop.com
Artist info
NoN_omittere

NoN_omittere

NoN_omittere


Граємо в стилі Alternative Rock/Metal Заснована 14-го лютого 2011 року Тимошенко Олександром та Груба Антоном. Спочатку планувався зовсім інший проект, розрахований на комерцію. Але він помер так і не народившись. Плюнувши на комерцію і взявши на озброєння декілька Read more on Last.fm
Граємо в стилі Alternative Rock/Metal Заснована 14-го лютого 2011 року Тимошенко Олександром та Груба Антоном. Спочатку планувався зовсім інший проект, розрахований на комерцію. Але він помер так і не народившись. Плюнувши на комерцію і взявши на озброєння декілька старих акустичних пісень Антона гурт почав розвиток в сторону альтернативного року.

Перший рік це був просто дует - барабани і гітаро-вокал)) Через рік вирішили, що пора б збирати повний колектив для того, щоб виступати на сцені. Клавішницю, Ірішку, знайшли швидко, вона додала в музику гурту більше мелодики і ліричності. А з бас-гітарою було складніше, першого басиста взяли майже з нуля і тягнули як могли, але не склалось. Швиденько знайшли заміну, теж з нуля, але саме з ним відіграли перший концерт в клубі "Прайм".

Десь рік грали в такому складі, але зрозуміли, що цього мало і гурту потрібен ще один гітарист. Обрали хорошого друга гурту Сергія Козьменка. З ним гурт почав звучати потужніше. 2014-й рік для гурту був найскладніший, Non Omittere залишились без басиста і гітариста, вже майже опустились руки.

Але дякувати Всесвіту з сутінок депресії з"явився Богдан Остапенко і сказав - "Я буду вашим БАСИСТОМ", і не тільки сказав, а ще й привів Дімона Фесенко, який сказав "Прівєт" і всі зрозуміли, що він буде грати на гітарі, а на гітарі він розвалює дай боже кожному)) Отже гурт знову зформований, почалась робота над матеріалом і 01.03.2015 року відбувся перший виступ в цьому складі. Що й сказати, зажгли не по дєтскі, це був вже зовсім інший рівень. Але на привеликий жаль, через деякий час гурт залишився без клавішниці, Ірішка вирішила йти своїм шляхом і 26-го липня Non Omittere в останнє звучали з клавішами. Заміну вирішили не шукати, а спуститись ще нижче - в МЕТАЛЛЛ.

У 2016 році сталось щось важливе і до гурту підключився один знайомий гурту Вован. Він став нашим екстрим вокалістом та звукорежисером.Тому надалі Non Omittere буде радувати вас все цікавішими і якіснішими піснями. Дякуємо, що ви з нами, ваша підтримка дуже важлива для нас))) Non Omittere: Олександр Тимошенко - барабани Груба Антон - гітара, вокал Дмитро Фесенко - гітара Богдан Остапенко - бас-гiтара Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums
No albums found.
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found