Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
No właśnie - JPop.com
Artist info
No właśnie

No właśnie

No właśnie


Zespół NO Właśnie powstał 2003 roku w Sanoku . Działa przy Domu Kultury „Gagatek”. Jak sama nazwa mówi stawiają na swoją twórczość od początku do końca. W ujęciu o muzykę teksty ,choreografię i oprawę Jak mówią o sobie : Było : NO TO CO Jest AKURAT Pora na NO Właśnie . Zespół złożony z grupy młodych ludzi wywodzących się z różnych środowisk Read more on Last.fm
Zespół NO Właśnie powstał 2003 roku w Sanoku . Działa przy Domu Kultury „Gagatek”. Jak sama nazwa mówi stawiają na swoją twórczość od początku do końca. W ujęciu o muzykę teksty ,choreografię i oprawę Jak mówią o sobie : Było : NO TO CO Jest AKURAT Pora na NO Właśnie . Zespół złożony z grupy młodych ludzi wywodzących się z różnych środowisk ,słuchających różnej muzyki- postanowili stworzyć coś „ własnego” - w co po jakimś czasie -uwierzyli. Skład od początku uległ zmianie oprócz wokalisty. Obecnie chłopaki w wieku od 16-26 lat dają o sobie znać. Marcin Milczanowski- vocal , teksty, choreografia Witek Nowak - gitara rytmiczna Mateusz Bodnar-gitara solowa Maciek Bazylewicz- gitara basowa Łukasz Stebnicki- perkusja ,efekty Jest jednym z zespołów młodej generacji prężnie działającym na rynku ogólnopolskim i nie tylko. Do tej pory zagrali 1300 km od Sanoka nad Czarnym Morzem -Odessa -Festiwal U.ROK , Ukraina - Bojkowska Watra –Turka k/ Lwowa Słowacja –Dni Kultury Polskiej Ostatnio Pokaźne Trasy koncertowe Puławy, Lublin, Kraków Nasi,Wasi,Kochani :Wrocław Oborniki Śląskie, Poznań, Warszawa, Łódź, Katowice Krzyżackie Tour: Elbląg, Gdynia, Kwidzyn, Toruń, Ostróda ,Bydgoszcz Występowali między innymi z Cela nr:3, Farben Lehre ,Koniec Świata ,Coma , Happysad, Lombard, ZMZ, Rusychi, Hurt i inne. Określają swoją muzykę jako rock , rock’n’roll ,w ich muzyce występują również elementy: ska , punka, hc a nawet reggae W ich tekstach ujmuje prostota i szczerość wyrażanych myśli ,dodatkowo wszystko jest połączone z energicznym show muzyków tworząc niezapomniane wydarzenie. Zespół zakwalifikował się do 21 finałowej –spośród 105 zespołów I wystąpił na Gali Finałowej Festiwalu GRAMY 2008 – Na eliminacjach skomentowano ich występ : Cytat ze strony Gramy 2008: http://www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=94&idx=912&szukaj= "[...]oraz NO Właśnie z Sanoka. Podobał się gitarzysta z Podkarpacia (inni tez niczego sobie) i „rasowy" wokalista ze Sanoka(sekcja - wiedza co robią).

Szoł wokalisty z Sanoka, jak On się nie zaplątał w kabel mikrofonu, to temat na poważne opowiadanie. A jak ów „skoczek" nie „upolował" wspomnianego gitarzysty podczas skoków i obrotów - wie tylko Muzyczny Anioł Stróż tego młodego zespołu. Niech Ich chroni, i niech im parę rzeczy podpowie.[...]" ...oraz z Nieoficjalnego Blogu Festiwalu Gramy 2008 : http://festiwalgramy.blogspot.com/ "[...]Moje mamroczenie pod nosem przerwał dopiero występ zespołu NO Właśnie. Z pozoru spokojny, grzeczny i cichy wokalista, wyskoczył (dosłownie) na scenę i zaczęło się szaleństwo.

W pozytywnym znaczeniu tego słowa oczywiście. Już po pierwszych minutach występu byłem zmuszony na zmianę obiektywu na szerokokątny bo to był jedyny sposób na utrzymanie latającego wokalisty w kadrze. Z podziwem patrzyłem na jego taniec z kablem mikrofonowym. Zastanawiałem się, jak to jest, ze okręcał się kilka razy kablem, a potem jednym potrząśnięciem nogi zrzucał z siebie całkowicie więzy kabla.

W dodatku ten upadał na ziemie zawsze ułożony i gotowy do dalszej współpracy. Jeśli odkryje kiedyś jego tajemnice, to może w końcu moje słuchawki przestaną robić sobie same supły. Co do samej muzyki to jest mocno rockowo, krzykliwie, ale bardzo pozytywnie. Idealny zespól koncertowy, obejrzenie ich na żywo to Obowiązek.

[...]" Autor: LoneWolf Inne obserwacje na temat zespołu: „Jedni ich lubią, inni podziwiają inni krytykują inni na nich bluzgają – oni robią swoje pokazują że można i trzeba działać. Mimo tego że nikt z nich nie ma wykształcenia muzycznego to chłopaki dają radę.- zagrali już ponad 70 koncertów w ciągu roku w tymże składzie. Propo wokalisty dziwny ,acz ciekawy człowiek ,trochę filozof ,zaangażowany w szeroko rozumianą kulturę nie tylko na Podkarpaciu ,przyznaje że wokalistą lotów wysokich nie jest - natomiast wysokich lotów może być to co robi na scenie. Chłopaki grają dużo- zależy im tez na zapraszaniu zespołów lokalnych do udziału - promują w ten sposób swój region pod względem muzycznym ale co jest ciekawostką to tez turystycznym. Apperdo „…własne teksty napisane pod wpływem chwili tworzą głębię istnienia”. Jak sami podkreślają są ludźmi otwartymi na różne propozycje koncertowe: od Festiwali, koncertów plenerowych (juwenalia) oraz Klubowe. Chętnie wspierają koncerty charytatywne i inne tego typu akcje. Zespół pracuje nad zebraniem funduszy i nagraniem płyty studyjnej pod tytułem „Elaize” która do tej pory nie została nagrana ze względu na zmiany w składzie. Napisali o zespole min: Interia, Gazeta Wyborcza, media lokalne Sanok, Isanok, Tygodnik Sanocki .Ich tekst o Woodstocku -znalazł się na stronie Przystanku Woodstock. Jeśli masz ochotę bliżej zapoznać się z twórczością zespołu i czegoś więcej się dowiedzieć o nim zapraszamy : www.nowlasnie.pl www.myspace.com/nowlasnie Pozdrawiamy Read more on Last.fm.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 6 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found