Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
Nana Zorin - JPop.com
Artist info
Nana Zorin

Nana Zorin

Nana Zorin


Kapela Nana Zorin vznikla v roce 1998. Jejím prvním pocinem bylo tanecní ctyrpísnové EP 1714 (1999), následovalo debutové LP SHOOTING STARS (2000, Open Idea). Je silne ovlivneno dubem, tanecní a filmovou hudbou. Charakterizuje ho sametový hlas Niky.B, kterému kontrastuje rasta MC Dr. Kary, v dalších vecech (vcetne singlovky PRISONER) i soucasný vokalista Martin.C. Album SHOOTING STARS bylo príznive prijato a o kapele se hovorí jako o objevu ceské tanecní scény. Read more on Last.fm
Kapela Nana Zorin vznikla v roce 1998. Jejím prvním pocinem bylo tanecní ctyrpísnové EP 1714 (1999), následovalo debutové LP SHOOTING STARS (2000, Open Idea). Je silne ovlivneno dubem, tanecní a filmovou hudbou. Charakterizuje ho sametový hlas Niky.B, kterému kontrastuje rasta MC Dr.

Kary, v dalších vecech (vcetne singlovky PRISONER) i soucasný vokalista Martin.C. Album SHOOTING STARS bylo príznive prijato a o kapele se hovorí jako o objevu ceské tanecní scény. V dalších letech NZ koncertují v prestižních pražských klubech a na mnoha festivalech, jsou nekolikrát hosty v Noci s Andelem. Kapela spolupracuje mj. s DJ..s Tvyksem a Liquidem A, prispívá do rady kompilací a také remixuje – napr.

TANECNICE od TATA BOJS, MONKEY BUSINESS, CHANCERS. Na sklonku roku 2002 – zatímco se Nika.B venuje materským povinnostem a Dr. Kary vlastnímu soundsystemu – kapela angažuje nového vokalistu Ego.L.Dina, se kterým zacíná pracovat na novém albu. Druhé LP DO YOU WANT TO LIVE FOREVER? vychází v roce 2004 a sklízí nadšené kritiky i prízen posluchacu.

Živá vystoupení NZ v nové sestave jsou velmi bezprostrední a ze znacné cásti improvizovaná. Ego.L.Din, puvodne perkusista, se etabluje jako zpevák a fanynky straší šílenými kreacemi Dýnové hlavy. Animovaný klip k písni MURDER SONG – spletitá gangsterská historka v komiksovém stylu s alternativnímí casovými vetvemi, spoustou násilí a tajemným cerným kufríkem, který na konci zmizí do jiné dimenze – si slušne vede v televizní hitparáde t-music a získává hlavní cenu v kategorii videoklip na mezinárodním festivalu animovaných filmu ANIFEST (2006). NZ zahajují CREAMFIELDS, predskakují STEREO MC‘s ve Sportovní hale v Praze. Hrají desítky koncertu v Ceské republice i na Slovensku. V sezóne 2006 Ego.L.Din odchází (nyní HYPNOTIX), kapela prerušuje živé hraní a témer dva roky pracuje na novém repertoáru... V roce 2008 vychází třetí album Aftersmoke (pouze internetové vydání - zdarma ke stažení).

V roce 2009, k 11. výročí vzniku kapely, vychází v limitované edici rozsáhlé flash album ELEVN, které si můžete objednat na českých stránkách kapely. Členové: Karlos t - keys Martin c - vocals Martin cz - guitars, theremin Pavel n - drums Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found