Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
NER-W - JPop.com
Artist info
NER-W

NER-W

NER-W


Zespół NER-W powstaje latem 2005 r. w Zalesiu Górnym, małej miejscowości pod Warszawą, w składzie Niko - perkusja, Max - gitara, vocal i Monq - bas. Po kilku miesiącach do zespołu dołącza Kaczor, który zastępuje Maxa na vocalu i tak rozpoczynają się pierwsze poważniejsze próby. Przez blisko rok powstaje materiał, który chłopaki prezentują na kilku małych, domowych koncertach, a w połowie 2006 r. do składu dołącza Grześko (gitara rytmiczna). Read more on Last.fm
Zespół NER-W powstaje latem 2005 r. w Zalesiu Górnym, małej miejscowości pod Warszawą, w składzie Niko - perkusja, Max - gitara, vocal i Monq - bas. Po kilku miesiącach do zespołu dołącza Kaczor, który zastępuje Maxa na vocalu i tak rozpoczynają się pierwsze poważniejsze próby. Przez blisko rok powstaje materiał, który chłopaki prezentują na kilku małych, domowych koncertach, a w połowie 2006 r.

do składu dołącza Grześko (gitara rytmiczna). Na wiosnę 2007 r. zespół nagrywa swoja pierwszą piosenkę w DBX studio i stara się koncertować w Warszawie i okolicach (m.in. w edycjach Warsaw Punk Attack i na piaseczyńskim przeglądzie zespołów PEPE). W środku wakacji tego samego roku NER-W znów wchodzi do studia, żeby nagrać kolejne 4 piosenki i tak powstaje pierwsze demo "Zmiana zasad gry..", które zostaje za darmo umieszczone w internecie.

Tuż po nagraniu materiału Max wyjeżdża na rok za granicę, a jego miejsce na roczne zastępstwo zajmuje Wszoku, z którym zespół zalicza kolejne koncerty ( m. in. na przeglądzie Maximum Rock'nRoll i 10-leciu zina Liberation). Na jesieni w Q-studio rozpoczynają się nagrania kolejnego dema, które zostaje zakończone dopiero na wiosnę i udostępnione w internecie. Mija rok i w czerwcu 2008 r.

do składu wraca Max. Mimo wcześniejszych ustaleń ciężko było się rozstać z Wszokiem po wspólnie spędzonych koncertach i imprezach, tak więc zespół postanawia kontynuować swoją działalność w składzie sześcioosobowym (i jest tak do dnia dzisiejszego). Latem tego samego roku NER-W dostaje się do przeglądu młodych talentów w Jarocinie, gdzie zalicza udany występ przed Jarocińską publicznością. Po tym koncercie zespół rozpoczyna przygotowania do nagrania swojego debiutanckiego albumu, który rejestruje ponownie w DBX studio na przełomie jesieni i zimy.

Rok 2009 upływa na mixowaniu i masterowaniu materiału i kolejnych występach, aż do.. C.D.N. :) Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found