Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Martin Ševčík - JPop.com
Artist info
Martin Ševčík

Martin Ševčík

Martin Ševčík


17. červen 1989 Psalo se 17. června 1989, kdy světlo světa poprvé spatřil v severomoravské Čeladné druhorozený syn ( 1. syn Miroslav – narozen o 7 let dříve) manželů Miloslava a Marie Ševčíkových, Martin… Téměř na den přesně ale o 17 let později (červen 2006) začalo Martinovo putování soutěží Česko hledá SuperStar… ale to bych předbíhal. Martin jako malý Dětství Dětství a také první kroky k jeho dvoum velkým koníčkům Read more on Last.fm
17. červen 1989 Psalo se 17. června 1989, kdy světlo světa poprvé spatřil v severomoravské Čeladné druhorozený syn ( 1. syn Miroslav – narozen o 7 let dříve) manželů Miloslava a Marie Ševčíkových, Martin… Téměř na den přesně ale o 17 let později (červen 2006) začalo Martinovo putování soutěží Česko hledá SuperStar… ale to bych předbíhal. Martin jako malý Dětství Dětství a také první kroky k jeho dvoum velkým koníčkům, hudbě a fotbalu, si Martin vyzkoušel, co by žák Základní školy v Kozlovicích, vesničce kde Martin vyrůstal a kde také přebývá, pokud zrovna nebrázdí hudební podia po celé republice.

Kdo ví, třeba jsme mohli Martina za pár let najít v naší fotbalové reprezentaci po boku Baroše či Kollera ale ukázalo se, že hudební talent vše předčí. Fotbalový tým Škola Martin byl, co se školy týká, velmi pilný student, dá se říct, že nadprůměrný žák, který učení zvládal levou zadní. Vím, že pokud by tyto řádky psal on sám, nepochlubil by se, tak to udělám za něj. :o) Devátý ročník ZŠ Kozlovice zvládl s krásným průměrem 1,29 (pro vaši představu, to je pouhých 5 dvojek…). Ještě dodám, že ani na jednom z Martinových vysvědčení jsem nenalezl žádnou důtku ani sníženou známku z chování, čímž udělal radost nejen rodičům ale i škole, kam se po konci deváté třídy hlásil.

Tou Martinem zvolenou se stala Obchodní Akademie v nedalekém Frýdku-Místku. Je možné, že kvůli hudebnímu vzdělání Martin přestoupí na konzervatoř. Ať už bude Martin studovat kdekoliv, je jasné, že vzdělání je u něj velmi důležité a Martin si to dobře uvědomuje. Martinova třída Hudba Hudební talent v Martinovi rodiče objevili již v jeho dětství… A právě manželům Ševčíkovým tímto děkuji, za to, že ho k hudbě vedli a podporovali ho v úplných začátcích, ke kterým se teď vrátím, aby jste si i vy mohli udělat představu o tom, co předcházelo jeho úspěchu v soutěži Česko hledá SuperStar… Jako malý, Martin navštěvoval hudební lidový dětský soubor Valášek, následovala celá řada hudebních soutěží ve zpěvu, kde asi poprvé naplno propuklo jeho pěvecké umění. No posuďte sami: * březen 2002 – semifinále, 4. mezinárodní festival dovedností dětí a mládeže, 1.místo-zpěv * prosinec 2002 – VIII.

ročník regionální pěvecké soutěže TALENT 2002, 3.místo * březen 2003 – účast v soutěži Zlín-talent 2003 * květen 2003 – IV.ročník mezinárodního festivalu FEDD 2003, 1.místo * červen 2003 – celostátní soutěž ve zpěvu SLAVÍCI VE ŠKOLNÍ LAVICI, 1.místo * říjen 2003 – semifinále, soutěž TV Nova Rozjezdy pro hvězdy, 2.místo * říjen 2003 – regionální soutěž lidových písní Loutnička 2003, 1.místo * prosinec 2003 – IX.ročník regionální pěvecké soutěže TALENT 2003, 2.místo (pro zajímavost uvádím, že v tomto ročníku s Martinem soutěžila i zpěvačka Ewa Farna, která se umístila na 10.příčce, kdo by tehdy řekl, že oba dva o tři roky později téměř zároveň prorazí ve světě českého showbussinesu) :o) * únor 2004 – soutěž TV Nova DO-RE-MI, 1.místo * březen 2004 – účast v soutěži Zlín-talent 2004 No a potom to přišlo, rok 2006 a Martinova účast v nejsledovanější hudební soutěži, 3.řadě pořadu Česko hledá SuperStar a postup do finálové TOP 10. Z více jak 7 500 lidí se Martin díky hlasům televizních diváků dostal na 5. místo a tím začala jeho dráha zpěváka na českém hudebním poli… Jak dlouhá a jak úspěšná bude jeho kariéra je ve hvězdách, má však slušně našlápnuto a já mu přeji hodně štěstí v plnění jeho hudebních snů. Read more on Last.fm.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
  • Tags
  • No tags found
Top Albums
No albums found.
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found