Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Losza Vera - JPop.com
Artist info
Losza Vera

Losza Vera

Losza Vera


Losza Vera urodzony 4 lutego 1983 w Bielsku - Białej. Pierwsze lata życia spędził w Katowicach. W wieku 5 lat wyjechał do Grecji, a zaraz potem przeniósł się do RPA. Właśnie tam rozpoczął edukację. Trenował również karate oraz zaczął grać na pianinie. W wieku 13 lat powrócił do Polski. Nadal rozwijał swoje pasje muzyczne - rozpoczął naukę gry na gitarze. W liceum stworzył kapelę garażową, grającą głównie mocną muzykę rockową, której był liderem. Read more on Last.fm
Losza Vera urodzony 4 lutego 1983 w Bielsku - Białej. Pierwsze lata życia spędził w Katowicach. W wieku 5 lat wyjechał do Grecji, a zaraz potem przeniósł się do RPA. Właśnie tam rozpoczął edukację. Trenował również karate oraz zaczął grać na pianinie.

W wieku 13 lat powrócił do Polski. Nadal rozwijał swoje pasje muzyczne - rozpoczął naukę gry na gitarze. W liceum stworzył kapelę garażową, grającą głównie mocną muzykę rockową, której był liderem. Jeden z zespołów z tamtych czasów do dzisiaj aktywnie działa. Właśnie wtedy jego przygoda z muzyką zaczęła nabierać nowego kształtu i wymiaru - zaczął śpiewać.

Rozpoczął studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale kierunek jaki obrał, informatyka, okazał się nie tym czego szukał. Zmiana uczelni, na AE w Katowicach. Jednak od kilku miesięcy Losza przebywa w Londynie gdzie tworzy muzykę i pracuje. Możecie go usłyszeć na pierwszym singlu promującym album "Na Klucz" IGS'a po tytułem "In Place". Read more on Last.fm.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found