Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Lewa3wa - JPop.com
Artist info
Lewa3wa

Lewa3wa

Lewa3wa


Lewa3wa powstała w 2001 roku w głowach Wuwunia i Dyzia kiedy to obaj postanowili założyć zespół i w krótkim czasie podbić polski rynek i serca fanek. Początki były bardzo trudne, chłopaki nie mieli ani sprzętu ani muzyki... jedyne co mieli to chęci i olbrzymie poczucie humoru. Po pewnym czasie do zespołu dołączył Doktor Lu-Bitch. Wtedy to panowie zaczęli realizować pierwsze nagrania których wynikiem była płyta "Pojebane Piosenki" którą wypuścili w przestrzeń latem 2002 roku. Read more on Last.fm
Lewa3wa powstała w 2001 roku w głowach Wuwunia i Dyzia kiedy to obaj postanowili założyć zespół i w krótkim czasie podbić polski rynek i serca fanek. Początki były bardzo trudne, chłopaki nie mieli ani sprzętu ani muzyki... jedyne co mieli to chęci i olbrzymie poczucie humoru. Po pewnym czasie do zespołu dołączył Doktor Lu-Bitch.

Wtedy to panowie zaczęli realizować pierwsze nagrania których wynikiem była płyta "Pojebane Piosenki" którą wypuścili w przestrzeń latem 2002 roku. Ku zaskoczeniu wszystkich, a w szczególności członków zespołu płyta przypadła wszystkim do gustu. To nakłoniło chłopaków do pracy nad drugim albumem. Jakość nagrań bardzo się poprawiła, a same piosenki stały się jeszcze bardziej śmieszne i szalone.

Chłopcy bawili się wspaniale wyśpiewując totalnie absurdalne zwrotki. Druga płyta powstawała długo, ale wszyscy niedowiarkowie zostali rzuceni na kolana wiosną 2004 roku przez wspaniały, 2-płytowy album "Po drugie... a niech gadają". To było to na co wszyscy czekali! Piosenki wyśmiewające co tylko się da i bardzo wesoły nastrój płyty spowodowały że liczba fanów stała się naprawdę wielka.

Lecz panowie nie spoczęli na laurach i nadal tworzą chore piosenki. W 2005 roku wypuścili płytę "Golden Ballads" zawierającą największe hity z ich poprzednich produkcji oraz trzy nowe nikomu nieznane utwory które pokazały że cała trójka jest nadal w bardzo wysokiej formie. Teraz wszyscy czekają na trzecią płytę zespołu... Read more on Last.fm.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found