Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
LSO - JPop.com
Artist info
LSO

LSO

LSO


LSO (Liryka Składu Ostródzkiego) - grupa która swoją działalność rozpoczęła w roku 2002. Początkowo w jej skład wchodzili; Gog, Valthi, Nowy i WueL, ten ostatni jednak szybko odszedł z grupy. Początkowo nagrywali pod nazwą N.S.T.P Skład, na LSO przemianowując się w roku 2003. W tym samym roku LSO rozpoczęło współpracę z Kiełasem - producentem zaprzyjaźnionej grupy R-ta (RecepTA Skład). We wcześniejszych latach, grupa nagrywała głównie na gotowych trip-hopowych pętlach zapożyczonych od takich artystów jak Bjork Read more on Last.fm
LSO (Liryka Składu Ostródzkiego) - grupa która swoją działalność rozpoczęła w roku 2002. Początkowo w jej skład wchodzili; Gog, Valthi, Nowy i WueL, ten ostatni jednak szybko odszedł z grupy. Początkowo nagrywali pod nazwą N.S.T.P Skład, na LSO przemianowując się w roku 2003. W tym samym roku LSO rozpoczęło współpracę z Kiełasem - producentem zaprzyjaźnionej grupy R-ta (RecepTA Skład).

We wcześniejszych latach, grupa nagrywała głównie na gotowych trip-hopowych pętlach zapożyczonych od takich artystów jak Bjork, Archive, Tricky, Hooverphonic. W roku 2004 do składu dołączył Baleś i w ten sposób ukształtował się skład Liryki aktualny do dzisiaj. Kawałki z tamtego okresu można jeszcze znaleźć w Internecie w kompilacji nazwanej „L.S.O.- Poezja”. W porównaniu do obecnych nagrywek odczuwalny jest zupełnie inny klimat, sporo skreczy, klasyczne sample i przede wszystkim dużo mniej Goga a więcej pozostałych członków Liryki.

Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found