Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Kulturní zřízenost - JPop.com
Artist info
Kulturní zřízenost

Kulturní zřízenost

Kulturní zřízenost


http://bandzone.cz/kulturnizrizenost Kapela KULTURNÍ ZŘÍZENOST byla založena už v roce 2001. Aktivně v plné sestavě pusobí až od roku 2003. Během své dosavadní tvorby natočila 3 alba. Postupen času postoupila ke stylu "grunge-punk", který představuje na svém aktuálním Promo CD! Má za sebou cca 140 koncertů po různých klubech a festivalech. Tvoří ji čtyři členové - Venda - zpěv Racek - kytara, zpěv Maják - basa, vokály Read more on Last.fm
http://bandzone.cz/kulturnizrizenost Kapela KULTURNÍ ZŘÍZENOST byla založena už v roce 2001. Aktivně v plné sestavě pusobí až od roku 2003. Během své dosavadní tvorby natočila 3 alba. Postupen času postoupila ke stylu "grunge-punk", který představuje na svém aktuálním Promo CD! Má za sebou cca 140 koncertů po různých klubech a festivalech.

Tvoří ji čtyři členové - Venda - zpěv Racek - kytara, zpěv Maják - basa, vokály Filda - bicí nástroje Biography: r. 2003 Kapela odehrává svůj první koncert v červenci, za horkého letního dne u kamaráda na rozlehlé zahradě. Repertoár tvoří asi 7 písní podivného znění, ale nadšení z prvního výkonu je obrovské! V srpnu téhož roku následuje první oficiální koncert na festivale Rock fest Lichnice. Ještě toho času se kapele povede natočit debut „Divná země“.

Po čase přehodnocování se zjišťuje, že kvalita nahrávky je opravdu „divná země“,.. ale co, tak už to u začínajících bandů chodí!,.. v prosinci kapela zažívá první silný zážitek z atmosféry koncertu doma v KD,… r. 2004 V tomto roce, pod vedením zdatného mng.

Lukyho KZ odehrává cca 30 vystoupení, většinou v domovu blízkých městech a vesničkách! V létě vystupuje opět na Rock festu téměř v domácím prostředí, kde se pod podiem sejde neuvěřitelných 600 lidí a je to paráda!! Po dalších úspěšných či neúspěšných koncertech opouští v prosinci kapelu kytarista Štěpán – z interních a mnohokrát vysvětlených důvodů! r.2005 V lednu oznamuje konec kapele manažer Luky – zakládá si svůj vysněný band Emoce, ve kterém se dočasně objevuje i Racek, jako sólový kytarista! Na jaře tohoto roku hraje kapela již ve třech a posléze natáčí své druhé CD „Pohoda punk“, které po vydařeném křestu pomůže svými čistě punk-rockovými skladbami získat další příznivce,… KZ objíždí další nová místa i pár letních festivalů, absolvuje svůj první „dvoják“ a na sklonku roku to dělá nějakých 40 odehraných akcí,.. sem tam proběhnou návrhy přibrat nového člena,.. ale žádná taková věc se nekoná!,… r.2006 Z počátku roku 06 se kapela zkouší na pár týdnů držet pod koncertní taktovkou nadšeného pana J., který domlouvá koncertní šňůru KZ spolu s DV a Emo bandem Kvůli malým zkušenostem, a jiným faktorům půl akcí panu J. nevychází a kapela tak díky tomu přichází o svá vystoupení,..

(ale rušení akcí v r. 2006 nebylo bohužel ze strany pořadatelů až tak vzácné) – stane se! KZ během roku pomalu ze své tradiční punk-rockové tvorby přechází místy do grunge a styl se pomalu začíná rýsovat do pojmu grunge-punk! Vznikají nové skladby jako Doufám, Už nikdy, Destrukce,… které po spojení se staršími - Nevadí, Pohoda punk atd. tvoří zdá se ideální playlist pro tento rockS létem přichází spousta zajímavých vystoupení jako např. na festivalech „Na Statku“, Rock na Valníku, Ugandě festu a dalších fajn akcích… Koncem roku se plánuje rok další, nahrávání nového CD, možná přijetí sólového zpěváka,… a dalších zajímavých věcí,… r.2007 Odehráno několik koncertů - s většinou parádní atmosférou Natočení podkladů pro nové Promo CD, přibírání nového člena (stále se zatím nenašel),.

Po březnové pauze rozjezd TOUR 07,…. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 5 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found