Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Krzysztof Broz-Tito - JPop.com
Artist info
Krzysztof Broz-Tito

Krzysztof Broz-Tito

Krzysztof Broz-Tito


Młody, zdolny artysta. Autor tekstów i muzyki. Działalność muzyczną rozpoczął na wakacjach w roku 2007 w grincore'owym zespole Anal Vagina. Po kilku próbach i skręceniu jednego kawałka doszedł do wniosku, że gitara go nie pociąga. We wrześniu 2007 roku wchodzi w skład świeżego zespołu Pożywny Napój Od Krowy, w którym zostaje wokalistą. Zespół aktualnie zawiesił działalność ze względu na brak miejsca na próby. Krzysztof Broz-Tito z nudów rozpoczął twórczośc solową. Read more on Last.fm
Młody, zdolny artysta. Autor tekstów i muzyki. Działalność muzyczną rozpoczął na wakacjach w roku 2007 w grincore'owym zespole Anal Vagina. Po kilku próbach i skręceniu jednego kawałka doszedł do wniosku, że gitara go nie pociąga.

We wrześniu 2007 roku wchodzi w skład świeżego zespołu Pożywny Napój Od Krowy, w którym zostaje wokalistą. Zespół aktualnie zawiesił działalność ze względu na brak miejsca na próby. Krzysztof Broz-Tito z nudów rozpoczął twórczośc solową. Jest to mieszanka wielu gatunków muzycznych.

Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums
showing 2 out of 2 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found