Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Kosa z nosa - JPop.com
Artist info
Kosa z nosa

Kosa z nosa

Kosa z nosa


Bratislavská kapela KOSA Z NOSA začína verejne vystupovať od roku 1987. Vo svojich začiatkoch sa orientovala na punk rock, i keď v súčasnosti nazýva hudbu, ktorú hrá "obyčajné pesničky". V roku 1990 sa výrazne mení zostava súboru, kedy dovtedy výsostne mužské obsadenie dopĺňajú dva feministické prvky. Celý rok 1993 patria sobotné večery na rádiu Ragtime Kose z nosa, kde hráva naživo priamo do éteru. 10. apríla 1993 nahráva kapela počas koncertu Rock fabrik svoje prvé demo. Read more on Last.fm
Bratislavská kapela KOSA Z NOSA začína verejne vystupovať od roku 1987. Vo svojich začiatkoch sa orientovala na punk rock, i keď v súčasnosti nazýva hudbu, ktorú hrá "obyčajné pesničky". V roku 1990 sa výrazne mení zostava súboru, kedy dovtedy výsostne mužské obsadenie dopĺňajú dva feministické prvky. Celý rok 1993 patria sobotné večery na rádiu Ragtime Kose z nosa, kde hráva naživo priamo do éteru.

10. apríla 1993 nahráva kapela počas koncertu Rock fabrik svoje prvé demo. V období rokov 1993-1997 stihnú byť títo punkeri na polovičný úväzok na troch kompiláciách a nahrať hudbu do niekoľkých nemých filmov. Základnou filozofiou skupiny je, nikdy si neorganizovať svoje koncerty, radšej počkať, kým ich niekto zavolá hrať.

To platí do dnes. ©Troska Z encyklopédie slovenského punku http://zonaa.wnet.sk/historia/history_slovak.htm Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found