Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Komajota - JPop.com
Artist info
Komajota

Komajota

Komajota


Kapela Komajota vznikla na Slovensku v meste Prešov, Slovakia na jar roku 2003. Spočiatku len občasné stretnutia vyústili do aktívnej spolupráce v rámci kapely. V auguste 2005 vzniká prvé demo. Priebežne nahrávané pesničky sa menia na repertoár možných albumových skladieb. V lete roku 2006 sa zúčastňujeme súťaže US Steel Talent Night, kde sa umiestňujeme na druhom mieste. Na naše šťastie sa skladba "Ráno v novinách" Read more on Last.fm
Kapela Komajota vznikla na Slovensku v meste Prešov, Slovakia na jar roku 2003. Spočiatku len občasné stretnutia vyústili do aktívnej spolupráce v rámci kapely. V auguste 2005 vzniká prvé demo. Priebežne nahrávané pesničky sa menia na repertoár možných albumových skladieb.

V lete roku 2006 sa zúčastňujeme súťaže US Steel Talent Night, kde sa umiestňujeme na druhom mieste. Na naše šťastie sa skladba "Ráno v novinách", ku ktorej vznikol aj videoklip, zapáčila vydavateľstvu Universal music, ktoré sa s nami rozhodlo spolupracovať. Na debutovom albume, s názvom Časopriestor, sa nachádza 14 skladieb. Vyšiel 9.

3. 2007. Do konca roka kapela odohráva cez 70 koncertov na Slovensku ale aj v zahraničí po pričom pracuje na nových skladbách. V ankete Slávik 2007 získava ocenenie Objav roka. V polovici februára 2008 začína kapela točiť druhý album Bludisko, kde sa nachádza 12 skladieb.

Vyšiel 6. 10. 2008. V roku 2009 kapela vyráža na prvé samostatné turné po Slovensku, kde sa predstavila v rozšírenej koncertnej zostave s klávesákom Danom Špinerom, ktorý sa tiež podieľal na vzniku nového materiálu, a perkusionistom Mirom Szirmayom.

Na novom albume pracuje od januára 2010. To vyšlo 8. 11. 2010 s názvom Kolobeh a nachádza sa na ňom 12 skladieb.

Album ponúka dnes už typické "komajotovské" pesničky v súčasných aranžoch. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found