Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
Illaria - JPop.com
Artist info
Illaria

Illaria

Illaria


ILLARIA - українська співачка з грецьким корінням та ім'ям, яке означає «та, що несе світло». Сучасники оцінюють її творчість , як нове дихання української етнічної музики. На вітчизняній сцені LLARIA вирізняється своїм містичним образом, оригінальним репертуаром та чуттєвим сильним голосом Read more on Last.fm
ILLARIA - українська співачка з грецьким корінням та ім'ям, яке означає «та, що несе світло». Сучасники оцінюють її творчість , як нове дихання української етнічної музики. На вітчизняній сцені LLARIA вирізняється своїм містичним образом, оригінальним репертуаром та чуттєвим сильним голосом, діапазон якого сягає трьох октав. У своїх піснях та виконавській манері ILLARIA як співачка і композитор сміливо поєднує фольклорні мотиви із сучасними світовими тенденціями. А за любов до української лірики та народних пісень артистку часто називають «душею країни». ILLARIA - магістр музичного мистецтва Київського інституту музики ім. Глієра та володарка почесної премії Міністерства культури України «За особистий внесок у розвиток культури України».

ЇЇ голосо можна почути у численних рекламних роликах і мультфільмах, а власні музичні твори не рідко звучать у кінострічках та театральних виставах. БІОГРАФІЯ ILLARIA народилась і мешкає у Києві. Дитяче захоплення музикою переросло у професійну діяльність і стиль життя. Вперше із сольним проектом співачка вийшла на велику сцену у 2007 році. Згодом створила команду однодумців, яка допомагала виконавиці втілювати творчі ідеї.

Разом з музикантами свого однойменного гурту ILLARIA виступала на концертних майданчиках України, Польщі, Росії, Казахстану та Італії. Також брала участь у масштабних міжнародних фестивалях, серед яких «Мазепа-Фест», «Тарас Бульба», «ГогольFest», «Трипільське коло», «fourЭ», «Країна мрій», «Східний базар», «Crimea music fest»… У 2011 році ILLARIA зі своїм гуртом виборола першу премію на XII Всеукраїнському фестивалі «Червона рута» у номінації «експериментальна музика». Справжній успіх прийшов до співачки вже наступного року під час участі у телевізійному вокальному шоу «Голос країни. Нова історія» на телеканалі «1+1».

ILLARIA стала півфіналісткою та однією з найяскравіших конкурсанток другого сезону проекту. Поради музичного тренера Олега Скрипки та продюсера шоу Костянтина Меладзе допомогли співачці ще потужніше продемонструвати свій самобутній талант, завдяки чому ILLARIA одразу здобула як безцінну любов глядачів, так і визнання музичних критиків і колег по сцені. А також вперше взяла участь у національному відборі до пісенного конкурсі Євробачення 2014, у фіналі якого виступила з авторською піснею «I’m alive»(«Я жива»). За національним голосуванням та незалежними опитуваннями посіла місця серед лідерів.

ILLARIA була єдиною з усіх учасників, хто виконав пісню двома мовами: міжнародною англійською та рідною українською. ДИСКОГРАФІЯ «ВІЛЬНА» - дебютний альбом ILLARIA, реліз якого відбувся у грудні 2010 року. До платівки увійшло п'ятнадцять треків, більшість яких складали авторські композиції а також дві українські народні пісні у власній інтерпретації. Згодом альбом було перевидано з доданням іще трьох нових бонус-треків.

Так на платівці «Вільна» 2013 року з'явився ре-мастер заголовного треку «Вільна», а також кавер-версія відомої народної пісні «Цвіте терен» та авторської композиції «Не відпускай». За задумом виконавиці саме ці два твори відкривають завісу естетики наступних платівок. ILLARIA не лише створила та виконала весь музичний матеріал, а й виступила у якості продюсера власного деб'ютника. «13 місяців» - другий студійний альбом ILLARIA.

Це своєрідний календар українських музичних традицій. Матеріалом для альбому став виключно український фольклор у власному прочитанні. Для створення унікального етно- альбому «13 місяців» ILLARIA свідомо звернулась переважно до обрядового фольклору.13 треків звучать відповідно до народного календаря: від веснянок через троїцькі, купальські і жнивні поспівки, до колядок та щедрівок. Не обійшлось і без колискових, весільних і ліричних пісень з різних куточків української землі.

Як і у попередній роботі, роль виконавиці і продюсера виконала сама ILLARIA. У платівці «13 місяців» співачка втілила власну ідею надати «музичним артефактам» актуальності і популярності у сучасній культурі. «ПОДИХ» — спільна платівка етно-співачки ILLARIA та електронного музиканта Alex Nademski. Альбом містить одинадцять україномовних треків, пов’язаних між собою драматургічно, та являє собою синтез електронного звучання зі стилізованими етнічними мотивами.

Автором та продюсером диску виступив Alex Nademski, а співачка ILLARIA виконала роль сайд-вокалістки. Альбом «Подих» надійшов до продажу 10.06.2014 і доступний у магазинах: iTunes, online магазинах та інших. Всі кошти від продажу дисків та скачувань в online магазинах спрямовані на підтримку проекту “Подих життя”, який реалізує благодійний Фонд “Свічадо” спільно з Українською Біржею Благодійності. Мета благодійності — придбання апаратів штучної вентиляції легенів для новонароджених дітей. Необхідне обладнання буде встановлено у національній дітячій клініці ОХМАТДИТ. КЛІПИ У творчому доробку ILLARIA є два офіційні кліпи на власні композиці.

Новорічне відео на пісню «Ангел світла» було відзнято напередодні Різдвяних свят (грудень 2012р.). Режисером і оператором дебютного кліпу співачки виступив Дмитро Перетрутов, а головну чоловічу роль виконав саундпродюсер треку Іван Розін. Влітку 2013 року на музичних телеканалах з'явився у ротації другий кліп на авторську пісню «Не відпускай». Лірична історія про кохання крізь роки ILLARIA назвала художньою короткометражною музичною стрічкою, сценаристом і режисером якої виступила хороша подруга співачки – талановита молода режисерка Яна Антонець.

Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found