Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Horská Chata - JPop.com
Artist info
Horská Chata

Horská Chata

Horská Chata


... Je Martinská kapela, ktorá vznikla v roku 2002 a ktorej clenovia sú: Martin Vantúch (Vanťo)- gitara a spev1, Pavol Majerčák (Majerčo) - gitara a spev2, Miroslav Liška (Lišo) - bicie, Ján Čižniar (Johny) - basa. Zakladajúcimi clenmi sú Vanto a Lišo. Neskôr sa pridali ostatný clenovia kapely Majerčo a Johny (2004). Kapela má za sebou niekolko koncertov s kapelami vacšieho kalibru a to ako Horkýže Slíže, Iné kafé, Jaksi taksi a s mnoho dalšími kapelami. Read more on Last.fm
... Je Martinská kapela, ktorá vznikla v roku 2002 a ktorej clenovia sú: Martin Vantúch (Vanťo)- gitara a spev1, Pavol Majerčák (Majerčo) - gitara a spev2, Miroslav Liška (Lišo) - bicie, Ján Čižniar (Johny) - basa. Zakladajúcimi clenmi sú Vanto a Lišo. Neskôr sa pridali ostatný clenovia kapely Majerčo a Johny (2004).

Kapela má za sebou niekolko koncertov s kapelami vacšieho kalibru a to ako Horkýže Slíže, Iné kafé, Jaksi taksi a s mnoho dalšími kapelami. Posledné úspechy kapely sú, že majú niektoré svoje pesnicky na kompiláciach a to: Punk rock made in Slovakia (Strašný sen), Slovak Ungeground Punx attack (Budem Hrdina), Extreme Music (Doing My best). Kapela sa snaží koncertovat po celom Slovensku a aj po Ceskej Republike. Má za sebou aj úspešné natocenie videoklipu, ktorý môžete vidiet na Music Boxe pod císlom 2678 a taktiež na televízií O-cko.

Zaciatky... Horska Chata mala svoje prvé vystúpenia na rôznych školských akadémiách a vecierkoch, za všetky možno spomenút ich celkom prvé vystúpenie na verejnosti, bolo to na výrocnej akadémii vrútockého gymnázia, alebo ešte aj ich vystúpenie na oslavách 50. výrocia založenia SPŠ v Martine. V tej dobe ešte pocet prebratých skladieb prevládal nad poctom ich vlastných songov.

...teraz-ky... V súcasnosti má skupina za sebou množstvo koncertov na rôznych podujatiach. Za spomenutie urcite stoja koncerty na Orave v Hruštíne a koncert v Ružomberku, kde HCH hrala s kapelou HORKÝŽE SLÍŽE, dalej vystúpenie na vysokoškolskom hudobnom festivale MAJÁLES v Žiline ci vystúpenie pri príležitosti osláv na Martinských dnoch. Read more on Last.fm.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found