Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Homod Ojas - JPop.com
Artist info
Homod Ojas

Homod Ojas

Homod Ojas


Aastal 2000 AD sügisel istusivad kaks Õhtumaa tarka Trehvaator ja Toiffel, omas otsatus lolluses, Kärdla Kultuurikeskuses ja arutasid tähtsatel teemadel. Nendeks olid rap- metal ja homoseksualism. Tekkis sõnapaar Homod Ojas. Kiiruga jookseti Hiiumaa rap- metali kunni Tooma man, kellest pidi saama meie trummar. Kuid Toomas ütles trummarikohast ansambli nime ja seksuaalveendumuste tõttu ära (mis oli iseenesest hea, sest ta ei osanud ka trumme mängida). Read more on Last.fm
Aastal 2000 AD sügisel istusivad kaks Õhtumaa tarka Trehvaator ja Toiffel, omas otsatus lolluses, Kärdla Kultuurikeskuses ja arutasid tähtsatel teemadel. Nendeks olid rap- metal ja homoseksualism. Tekkis sõnapaar Homod Ojas. Kiiruga jookseti Hiiumaa rap- metali kunni Tooma man, kellest pidi saama meie trummar.

Kuid Toomas ütles trummarikohast ansambli nime ja seksuaalveendumuste tõttu ära (mis oli iseenesest hea, sest ta ei osanud ka trumme mängida). Seejärel joosti bassivirtuoos Paskari juurde, kes esialgu naeris meie jutu peale, kuid oli nõus meiega liituma. Kohe tehti selgeks, et Toiffel hakkab laulma, sest tema pillimänguoskus on veel jubedam kui lauluhääl. Trehvaator mängis kitarret ja Paskar bassi. Hakkasid tekkima esimesed lood ning rap- metali ideest loobuti üsna pea.

Otsustati hakata tegema tõelist Muusikat. Mõnda aega sahistasime niisama ilma trummarita, kuid siis leidsime kuskilt vanast kuurist veel vormimata, kuid samas põhjamaiselt musklilise mehe, kellele me otsustasime õpetata trummimängu. Tema nimi oli esialgu Macho, kuid meie seltskonnas muutus ta tahes-tahtmata Nachoks. Nii saigi ansambli tegevus endale hoo sisse. Mõnda aega siis müdistati koos kuni 2001 suve alguses otsustati laiali minna.

Selle aja sisse mahtus ka kontsert, 6. aprillil nimelt. Peo nimi oli Ertsi ja Heleni sünnipäev. Mõnda aega püsiti varjusurmas, kuid kuulsuse eest ei ole niisama lihtne põgeneda...

Kolmandal Pannkoogipeol sunniti ansambel Homod Ojas lavale, kus me esitasime umbes kolm ammuununend ja perssekukkund lugu. Esinemine lõppes sellega, et Munamäe-suuruste musklitega trummar Nacho sõtkus basstrummi pedaali puruks, olles sealjuures jummalast kaine. Pedaali purunemine oli iseenesest hea, kuna basskitarrist Paskar vabanes pillist, mis kuulus Sea-Petsile, ja oli mingil põhjusel voolu all. Mõni aeg pärast Pannkoogipidu otsustati uuesti kokku tulla. Sellest ajast alates on sündinud palju uusi lugusid ja toimunud ohtralt kontserte, milliseid on saatnud suur menu ja publiku soe vastuvõtt.

Näiteks oleme me soojendanud maailmakuulsat bändi "Sequence". Kuid kuulsusel on ka varjupool homofoobide näol, keda võib kohata lausa igal sammul. Nii näiteks visati meid korduvalt välja Eesti Ansamblite Andmebaasist, mis lõppes sellega, et me saatsime Paumannile Lilla märgi, ja nüüd resideerume uhkesti EAAB kõige vähemvaadatavate ansamblite edetabeli tipus. Tänaseks on meil isegi plaat välja ilmunud, nimega "Vikerkaare all on hea" (Cooma Contor Recordz 2002). Uusimaks sündmuseks on ehk see, et esinesime 6. juunil 2002 Tallinnas Hirvepargis, kus oli kokku tulnud tuhandeid, (kui mitte sadu), kiljuvaid teismelisi fänne, kes tõsi küll, just Toiffelile oma suurte vasikasilmadega otsa vaatasid. Ja veel uuemaks osutub kindlasti ka 2003. aastal (siis kui olid juba soojad ilmad, kuid mitte sääski) fikseeritud lavaline liikumine kuskil Tallinnas ja mingisuguse spordihoone lähistel ja vaatega laipade aeda.

Nimelt olla Operatsioon Ö järjekordne sünnipäev olnud. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 14 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found