Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
High Life - JPop.com
Artist info
High Life

High Life

High Life


High Life šou - Zábava na vysokej nohe! High life - High life - muzikálová šou je energia novej generácie, plná vynikajúcich tanečných a speváckych výkonov v podaní mladých a výnimočných umelcov. Prvýkrát sa objavuje aj nová komická dvojica "OOPS" - René Štúr a Sveťo Malachovský, ktorá prichádza s absolútne novým a neopozeraným štýlom humoru. Neoddeliteľnou súčasťou "High Life šou" sú šteklivé kostýmy Denisy Heribanovej Read more on Last.fm
High Life šou - Zábava na vysokej nohe! High life - High life - muzikálová šou je energia novej generácie, plná vynikajúcich tanečných a speváckych výkonov v podaní mladých a výnimočných umelcov. Prvýkrát sa objavuje aj nová komická dvojica "OOPS" - René Štúr a Sveťo Malachovský, ktorá prichádza s absolútne novým a neopozeraným štýlom humoru. Neoddeliteľnou súčasťou "High Life šou" sú šteklivé kostýmy Denisy Heribanovej, vynikajúci svetelný dizajn Jozefa Árpu a garancia špičkového zvuku v réžii Vlada Novosada. O originálne hudobné aranžmány sa postaral dlhoročný člen skupiny Elán Peter "Fambi" Farnbauer. Spoluúčinkuje tiež tanečná skupina Romana Paulecha W.A.C.

dance group s dvojnásobnými majstrami sveta v rock ´n´roll, šesťnásobnou majsterkou Slovenska v disco dance, majstrom Európy v karate... High life je pôvodný slovenský titul z dielne Ruda Geriho, ktorý prináša energickú hudbu, tanec a zábavu pravých a nefalšovaných slovenských umelcov, má v sebe skrytú silu mladosti a ohňostroj nápadov. Nápaditú choreografiu vytvoril uznávaný Jaro Moravčík, režisérsky High Life zastrešil Igor Šimeg. Na scéne uvidíte napríklad Petra Sklára známeho z relácie S.O.S. a z GunaGu, vynikajúcu speváčku Veroniku Koščovú, šarmantné herečky Michaelu Majerníkovú a Andreu Kiráľovú a mnoho ďalších.

High life šou Vás nabije pozitívnou energiou a skvelou náladou. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found