Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
Herr U-Bahn - JPop.com
Artist info
Herr U-Bahn

Herr U-Bahn

Herr U-Bahn


http://bandzone.cz/herrubahn Rok 2007 byl ve znamení " mortiální serie"!!! Začátkem roku zemřel člověk, který měl plno elánu a chuť s námi spolupracovat na naší nové desce, kterou momentálně dokončujeme sami. Během roku si Hóna přivodil několik nechtěných méně či více závažných zranění.(podivnost je v tom, že byla stupňující se). Začlo to už ani nevím přesně kdy, ale vždy to bylo pár dní před koncertem. Read more on Last.fm
http://bandzone.cz/herrubahn Rok 2007 byl ve znamení " mortiální serie"!!! Začátkem roku zemřel člověk, který měl plno elánu a chuť s námi spolupracovat na naší nové desce, kterou momentálně dokončujeme sami. Během roku si Hóna přivodil několik nechtěných méně či více závažných zranění.(podivnost je v tom, že byla stupňující se). Začlo to už ani nevím přesně kdy, ale vždy to bylo pár dní před koncertem....takže poprvé to byl zhmožděný palec na ruce, když se dopoledne před koncertem jal upravovat svůj živý plot a v bahně se skácel i s nůžkami na křoví......další zhmoždění proběhlo, opět dopoledne před koncertem a to bylo tak, že lezl na strom a zřítilse i s motorovou pilou a kapánek se potloukl............další zhmoždění již nebyla taková prdel jako ta předchozí. Bylo to kvalifikováno jako pracovní úraz, neb v práci pár minut před odchodem nešťastně uklouzl a vyhodil si koleno...fuj.......poslední a nejhnusnější komplikace proběhla letos v září, kdy se stal obětí samovolného srůstu střev, a kdy ho lékaři dvakrát poslali dom, s tím , že to nic není!!!! Přeze všechny nepřízně světa , ale dokončujeme snad zdárně naši desku, kterou bychom rádi pokřtili ještě letos...tedy já ...nevím co ostatní páč jsem je ve zkušebně neviděl ani nepamatuju(kecám ...museli nahrát své party). CHvHUB Skupina Herr U-bahn vznikla na jaře roku 2003, jako nové dítě muzikantů a divadelníků, hrajících společně od začátku 90 tých let(P.Z.U., Jeazz Band, (...) , Los Hovados, SSD, Causa Bibendi, DS Monde...atd). Od té doby odehrála zhruba stovku koncertů po klubech převážně v Praze a okolí a několika lokálních festivalech se vzrůstajícím kladným ohlasem jak publika, tak i pořadatelů.

Skupina Herr U-bahn se snaží stále překvapovat stálé diváky nejen zřejmým kvalitativním posunem poslouchatelné složky vystoupení, ale i scénickým ztvárněním produkce. Koncerty Herr U-bahn, jsou bezchybnou produkcí, plnou svěžích rytmů, která je podpořená divadelním oblečením. Virtuozita hudebníků spolu s „komikoňsko-sinatrovsko-axelroseovským“ show frontmana nenechá nikoho v klidu a bývá pravou třešničkou na dortu. druhá verze:: Prapocatek kapely HERR-U-BAHN se dá datovat do první poloviny devadesátých let, kdy se v elektrotechnickém učilišti v Motole setkali dva rozdílní hoši.

Pankáč HÓNA ŠIMŮNEK a hráč na tahací harmoniku a piano, diskofilní obdivovatel Jeana Michaela Jareeho RADOVAN STECHER. V té době bylo všude spousta levných a dostupných muzikantů, kteří hráli jak uměli…mezi těmito hromadami lidí se zjevila partička čtyř hudebníků, která si začala hrát ve sklepě( jak to tak většinou bývá) pod vlivem různých vlivů si začala uvědomovat , že je zcela vyjímečná a následně pod tlakem vyjímečnosti začala ztrácet na umu, životu a síle. Zásadní zlom v historii byla smrt frotmana, drogové úlety basáka….v této době již situaci napruzelí bubenik Radovan Stecher a kytarista Hóna šimůnek ,do té doby oba svorně snašeli svody legrací jež nabízela uvolněná společnost, založili spolu s Jazzovým Kytaristou Jendou součkem (Jeazz Band) a basistou Jirkou pilařem ( Cllasic rnr Band P. Pilaře, Jeazz band…atd) Skupinu jménem Herr U Bahn.

Zde se slévala metalově rocková inspirace PZU(tak se jmenovala skupina Š+Š(Štecher, Šimůnek) a nadžezlé akordy Jendy Součka…vznikla velice originalní fusion mezi spousty směrů…. nepojmenovatelná jednoduše UNDER A GROUND. Po necelém roce celkem úspěšného vystupování odchází štecher na vojnu a kapela pomalu odumírá… po jeho návratu z vojny ještě probíhá pár pokusů ale neúspěšně……. V tu dobu přichází nástupce Herr u Bahn LOS HOVADOS.

Za bicími opět Radovan, Kytara Hona, 2. Kytara Ondřej Machata, Bassa Daniel Scratchy Pajas, zpěv Jirka simunek. V tomto obsazeni odehrává seskupení několik vcelku vydařených vystoupeni, ale tlak vyjímečnosti začíná pomalu, ale jistě, srážet na kolena 1. Kytaristu Honu šimunka.

Asi po roce a pul Los Hovados svou činnost ukončuje a na další tři roky se vůbec nic neděje. Začíná se dít až na jaře roku 2003, kdy Jirka Šimuůek spolu s Radovanem spřádají plány, po neúspěších na scéně diskotékové, znovu zasáhnout originalitou textů a hudby publikum z vetší části rockové a punkové. Hona simunek je naprosto sprostěn vlivů tlaku vyjímečnosti a zbývá jen sehnat zkušebnu a druhého kytaristu , který by do hudby vnesl nového ducha. Tímto impresariem nového ducha kapely se stal multiinstrumentalista Bedřich Poustka, který vlastní zkušebnu v lesích za Prahou, Vinotéku na Roztyslkém náměstí a Wv Transportér.

Ne nadarmo je občas toto sdruženi nazýváno BEDA BAND. K nynějšímu názvu se skupina dobrala po třičtvrtě roce dohadů a vystupováni na koncertech pokažde pod jiným jménem např. PŠPŠŠ, KURDĚJE, BEDA BAND…anebo taky jenom "My Vám dneska zahraješ……." Léto 2006 je ve znamení práce!!!! snaľíme snad částečně úspěąně tvořit nové písně, aby podzimní koncerty byly zábavnějąí veselejąí atd. jenľe......jsou to opět písně...tak např TETa Květa....zase o smrti Read more on Last.fm.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums
No albums found.
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found