Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
Happy Death - JPop.com
Artist info
Happy Death

Happy Death

Happy Death


Kapela vznikla v roce 1989, v tehdejším Československu. Zakládajícími členy jsou Mirek "Pašík" Čermák a bratři Richard a Robert Lapčíkovi. V letech 1990 - 1993 přišla nucená přestávka díky nástupu do vojenské služby. Po návratu vzniká materiál na demo Dark Force Rising ve stylu techno - death metal, které nebylo natočeno z důvodu odchodu bubeníka. Existuje pouze živý záznam. Poté se kapele nepodařilo ustálit sestavu. Read more on Last.fm
Kapela vznikla v roce 1989, v tehdejším Československu. Zakládajícími členy jsou Mirek "Pašík" Čermák a bratři Richard a Robert Lapčíkovi. V letech 1990 - 1993 přišla nucená přestávka díky nástupu do vojenské služby. Po návratu vzniká materiál na demo Dark Force Rising ve stylu techno - death metal, které nebylo natočeno z důvodu odchodu bubeníka.

Existuje pouze živý záznam. Poté se kapele nepodařilo ustálit sestavu. Po mnoha personálních změnách až v roce 1997 natáčí HD demo New Hi-Tec v nové sestavě. Na počátku r.1998 vychází další demo Altering The Technology, které se dočkalo pozitivních recenzí v mnoha časopisech a mediích.

V roce 1998 byla kapela vybrána do soutěže Jim Beam Rock, kde se z celkového počtu cca 600 kapel umístila na 2. místě.Stejně tak i v roce 1999. V roce 2000 přichází změna na postu bubeníka a baskytaristy. H.D.

se pomalu odklání od stylu a rozšiřuje sestavu o klávesy. V roce 2004 dostává kapela sponzorský dar na natočení I. regulérního CD 1st Technology, které ovšem nemá stylově nic společného s původním směrem a hudebním cítěním kapely. Po té se kapela na nějaký čas stahuje do ústraní.

Od roku 2007 kapela pracuje na novém albu ve své nejsilnější sestavě, která fungovala v letech 1997-2000. Happy Death (1997,1998,1999,2000,2007,2008): Richard Lapčík - zpěv Robert Lapčík - kytara Miroslav Čermák - kytara Marek Poláček - baskytara Martin Škaroupka - bicí, klávesy Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 11 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found