Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
HZM - JPop.com
Artist info
HZM

HZM

HZM


Píše se rok 2011, MafiaRecords vyhlašuje soutěž MafiaTalent. Johny a Sweet byli už dobří přátelé v tu dobu, znali se z freestyle battlů a tak si řekli, že by ještě s Cartem mohli zkusit něco nahrát a aspoň se na Hip Hop Jam dostat zadarmo. Soutěžní track jeli nahrát teprve 14 dní před ukončením soutěže do Rychnova nad Kněžnou k Renne Dangovi. Skladbu vymastroval J-BEZ, který zároveň udělal beat a tak první věc Rodná hrouda byla na světě. Read more on Last.fm
Píše se rok 2011, MafiaRecords vyhlašuje soutěž MafiaTalent. Johny a Sweet byli už dobří přátelé v tu dobu, znali se z freestyle battlů a tak si řekli, že by ještě s Cartem mohli zkusit něco nahrát a aspoň se na Hip Hop Jam dostat zadarmo. Soutěžní track jeli nahrát teprve 14 dní před ukončením soutěže do Rychnova nad Kněžnou k Renne Dangovi. Skladbu vymastroval J-BEZ, který zároveň udělal beat a tak první věc Rodná hrouda byla na světě.

Už už by odjížděli na festival, než jim došlo...Kdo nám bude krejt záda?! Jeden telefon, chvíle přemlouvání, jeden rename a z DJ Glass se stal DJ sklicko, nový člen kapely HZM. Festival Hip Hop jam klukům změnil život, soutěž vyhráli... vyhráli videoklip a nahrávání desky. Klip je dnes již venku, hudbu produkoval Della, který se stal beatmakerem HZM.

Na desce kluci v dnešní době pracují a uvidíme jak se jim povede... Nebejt spousty lidí, nic z toho by nebylo... A proto jim všem velký dík)) Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 17 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found