Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Funny Rot - JPop.com
Artist info
Funny Rot

Funny Rot

Funny Rot


Kam rengtis juodai, kriokti į mikrofoną, klausytis kvailų ideologijų? Tai nuobodu! Spjauk į viską ir gyvenk linksmai! Kaip galvoja, taip ir dainuoja FUNNY ROT… Šiltą 2002 m. rudenį Kenis (Matas) pasiūlė draugui Tomui kurti grupę. Kenis visiems meluodavo, esą moka groti gitara ir ieško bosisto bei būgnininko. Tomas visada svajojo įsigyti bosą ir išmokti groti. Tai buvo puiki proga. Vėliau atsirado Lokys (Dovydas), ėmęs barškinti būgnais. Read more on Last.fm
Kam rengtis juodai, kriokti į mikrofoną, klausytis kvailų ideologijų? Tai nuobodu! Spjauk į viską ir gyvenk linksmai! Kaip galvoja, taip ir dainuoja FUNNY ROT… Šiltą 2002 m. rudenį Kenis (Matas) pasiūlė draugui Tomui kurti grupę. Kenis visiems meluodavo, esą moka groti gitara ir ieško bosisto bei būgnininko. Tomas visada svajojo įsigyti bosą ir išmokti groti.

Tai buvo puiki proga. Vėliau atsirado Lokys (Dovydas), ėmęs barškinti būgnais. Galiausiai paaiškėjo, kad ne tik Tomas ir Lokys visai nemoka groti, bet ir pats Kenis nemoka nieko. Buvo nutarta, kad reikia susirasti dar vieną gitaristą.

Pirmasis nepritapo, tačiau netrukus atsirado antrasis – Grinvis (Grinvydas), Tomo klasiokas iš Užupio gimnazijos. Jis jau dvejus metus brūžino gitarą, taigi buvo vienintelis, tikrai mokantis groti. Anuomet – o ir šiandien? – Lietuva alpo dėl repo, popso, hause’o, techno. GREEN clube skambėjo hardcore ir punk-ska melodijos… O mūsų jauni vaikinai nutarė grįžti prie senojo linksmo angliško pankroko.

Ar dar reikia sakyti, kad FUNNY ROT tekstai linksmi ir ironiški, o melodijos – smagios?.. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 10 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found