Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Funny - JPop.com
Artist info
Funny

Funny

Funny


Kapelu FUNNY dala dohromady trojice členů Citronu na počátku 90. let. Byli jimi velmi mladý talentovaný zpěvák Franta "Fany" Michalík z Hustopeč nad Bečvou (kterého Citron objevil v novojičínských Metabox pro své album "Vypusťte psy"), basák Vašek Vlasák a kytarista Jindra Kvita (R.I.P.). Netrvalo dlouho a pod labelem Tommü Records vyšla eponymní deska, kde se ke zmíněné trojici představil ještě bubeník Dan Hafstein (mj. Read more on Last.fm
Kapelu FUNNY dala dohromady trojice členů Citronu na počátku 90. let. Byli jimi velmi mladý talentovaný zpěvák Franta "Fany" Michalík z Hustopeč nad Bečvou (kterého Citron objevil v novojičínských Metabox pro své album "Vypusťte psy"), basák Vašek Vlasák a kytarista Jindra Kvita (R.I.P.). Netrvalo dlouho a pod labelem Tommü Records vyšla eponymní deska, kde se ke zmíněné trojici představil ještě bubeník Dan Hafstein (mj.

Kreyson). To se psal rok 1992. Kapela se na albu snažila určitým způsobem napodobit americkou street rockovou vlnu té doby a dá se říct, že produkce se celkem vydařila. Existence kapely neměla poté dlouhého trvání, zpěvák Fany poté ještě představil sólovou desku.

Kapela ležela dlouho ladem (vlastně prakticky od vydání desky v roce 1992), ale nedávno se opět probudila k životu a příležitostně koncertuje, a to v sestavě - Franta "Fany" Michalík - zpěv Jarda Bartoň (Citron, Kreyson) - kytara Vašek Vlasák - basová kytara Pavel Pulkert - bicí Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found