Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Fousatej Hat - JPop.com
Artist info
Fousatej Hat

Fousatej Hat

Fousatej Hat


Skupina tohoto názvu vznikla již v dobách před revolučních,to jest někde v roce 1989. Datum si už nepamatuji, protože to je už dávno. Bylo mi patnáct let a na kytaru jsem hrál asi pět měsíců a za každou cenu jsem musel mít své hudební těleso. Měl jsem zásadně své písničky a moc se mi nelíbily ale to nebylo důležité, hlavně že bylo co hrát. Když bylo co hrát, musel jsem ještě sehnat někoho kdo by to dal se mnou dohromady. Read more on Last.fm
Skupina tohoto názvu vznikla již v dobách před revolučních,to jest někde v roce 1989. Datum si už nepamatuji, protože to je už dávno. Bylo mi patnáct let a na kytaru jsem hrál asi pět měsíců a za každou cenu jsem musel mít své hudební těleso. Měl jsem zásadně své písničky a moc se mi nelíbily ale to nebylo důležité, hlavně že bylo co hrát.

Když bylo co hrát, musel jsem ještě sehnat někoho kdo by to dal se mnou dohromady. Byl jsem v prváku a moc lidí jsem tam neznal. Pravda, nedalo moc hledání a jeden muzikant se našel, no spíš se prozradil a to svým poctivým a hlasitým foukáním do své zobcové flétny. Sešli jsme se že pokecáme o hudbě a odebrali jsme se do blízkého kulturního střediska hned pod naším intrem, kterému jsme začali později říkat U KAPITÁNA a to podle jisté osoby která tam chodila také sát a bavila nás, a spoustu dalších.

Hráli jsme ty moje divné skladby a dost nás to bavilo, bylo to asi proto, protože jsme hráli svojí muziku. Časem se Zdenda ( tak se jmenoval-Zdeněk Šimek ) naučil hrát celkem schopně na bicí. Pak jsme objevili dalšího kytaristu, Milana Dlouhého zvaného též”FANTOCI” a začali jsme produkovat hudbu, která se už docela podobala rockové muzice. Read more on Last.fm.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found