Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Flow MC - JPop.com
Artist info
Flow MC

Flow MC

Flow MC


(z flow.ic.cz) - Mý jméno je Flow (přátelé mi říkají Nick nebo Doofy a já sám sebe nazývám Joe Hallenbeck). - Soustředím se v textech hlavně na vyjádření pocitů a myšlenek (lyricky) a mnohdy ani nemůžu ovlivnit co napíšu na papír. - Spousta lidí mě nemaj rádi jen z toho důvodu, že mi nerozumí. A toho, čemu nerozumí, se bojí. Moje texty nejsou jenom tak beze smyslu, to jen lidi ho vidět nechtějí. Zaposlouchej se a zkus to pochopit. Read more on Last.fm
(z flow.ic.cz) - Mý jméno je Flow (přátelé mi říkají Nick nebo Doofy a já sám sebe nazývám Joe Hallenbeck). - Soustředím se v textech hlavně na vyjádření pocitů a myšlenek (lyricky) a mnohdy ani nemůžu ovlivnit co napíšu na papír. - Spousta lidí mě nemaj rádi jen z toho důvodu, že mi nerozumí. A toho, čemu nerozumí, se bojí. Moje texty nejsou jenom tak beze smyslu, to jen lidi ho vidět nechtějí. Zaposlouchej se a zkus to pochopit.

Ale musíš chtít to pochopit! - Každej mele o tom, jak píše od srdce, ale je nás jen hrstka, kteří vědí co mluví. - Tisickrát jsem byl na dně. A pokaždý mě někdo srazí znova a znova. A já se pokaždý znova zvednu a načerpám z toho novou sílu. Je to strašně těžký, zasvětit život jedné věci a jít po cestě, která je tak trnitá a proto mě uráží půlroční webový rapeři se svýma trackama "hej pičo.." a podobně... - Chtěl bych vrátit zpátky časy starýho rapu a úplně jinýho hip-hopu.

Takový ty časy, kdy všichni drželi při sobě a Hip-hop nebyl o prachách. Pamatuje si vlastně ještě někdo ten čas. Proč jsem jen tehdy nevěděl to, co vím teď, užil bych si ten čas víc. Read more on Last.fm.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found