Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Floating Panel - JPop.com
Artist info
Floating Panel

Floating Panel

Floating Panel


Floating panel vznikol ako spoločný projekt troch mladých slovenských kapiel: From Our Hands, Talkshow a Sako. Floating = plávajúci, panel = panel. Je malý zázrak, keď pláva panel. A zvlášť na slovenskej hudobnej scéne, kde sa vody veľmi nehýbu. Aj preto vznikol tento projekt. Aby ukázal, že sa to dá. Že sa oplatí veriť svojmu snu. Že mladé kapely nehrajú v garážach nadarmo. Že už nechcú predskakovať spievajúcej modelke ani prosiť rádiá, aby pustili ich song o štvrť na dve v noci. Read more on Last.fm
Floating panel vznikol ako spoločný projekt troch mladých slovenských kapiel: From Our Hands, Talkshow a Sako. Floating = plávajúci, panel = panel. Je malý zázrak, keď pláva panel. A zvlášť na slovenskej hudobnej scéne, kde sa vody veľmi nehýbu.

Aj preto vznikol tento projekt. Aby ukázal, že sa to dá. Že sa oplatí veriť svojmu snu. Že mladé kapely nehrajú v garážach nadarmo.

Že už nechcú predskakovať spievajúcej modelke ani prosiť rádiá, aby pustili ich song o štvrť na dve v noci. A že vďaka internetu môžu svoje songy „sharovať“ s kýmkoľvek na svete. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums

show me more

showing 4 out of 7 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found