Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
FOOTPRINTS - JPop.com
Artist info
FOOTPRINTS

FOOTPRINTS

FOOTPRINTS


1) Bronx Hip-Hop crew that released a single record in 1995. 2) R & B duo. 3) Mladá formácia Footprints sa sústreďuje na intepretáciu jazzových štandardov ako i vlastných kompozícii. V zložení Alt Saxofón (Miroslav Poprádi), Gitara (Ľuboš Brtáň), Spev (Veronika Veselovská), Kontrabas (Pavol Kušík) a Bicie (Juraj Raši) vystupuje na rôznych koncertných pódiách ako aj súkromných akciách. Skúsenosti s hraním doma i v zahraničí a skutočnosť Read more on Last.fm
1) Bronx Hip-Hop crew that released a single record in 1995. 2) R & B duo. 3) Mladá formácia Footprints sa sústreďuje na intepretáciu jazzových štandardov ako i vlastných kompozícii. V zložení Alt Saxofón (Miroslav Poprádi), Gitara (Ľuboš Brtáň), Spev (Veronika Veselovská), Kontrabas (Pavol Kušík) a Bicie (Juraj Raši) vystupuje na rôznych koncertných pódiách ako aj súkromných akciách. Skúsenosti s hraním doma i v zahraničí a skutočnosť, že všetci študujú na hudobných školách zaručujú kvalitný hudobný zážitok. Roku 2008 nahrala skupina svoju Demo nahrávku, ktorá obsahuje skladby It Don't Mean A Thing, Besame Mucho, Cheek To Cheek.

Výnimkou niesu rôzni hudobní hostia, ktrorých si kapela pozýva, pokiaľ si sitácia vyžaduje bohatšiu zvukovú farebnosť. Záleži na charaktere príležitosti pri ktorej sa hrá. V budúcnosti by chceli zvyšovať svoju závažnosť na jazzovej hudobnej scéne. Láska k hudbe, ktorú robia im je inšpiráciou aj motiváciou k tomu, aby sa kvalita ich hudobnej produkcie neustále zvyšovala.

Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found