Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Eriti kurva muusika ansambel - JPop.com
Artist info
Eriti kurva muusika ansambel

Eriti kurva muusika ansambel

Eriti kurva muusika ansambel


EBAFOLKLOOR Eriti Kurva Muusika Ansambel on projektigrupp või kui soovite, siis muusikalised partisanid, kes ilmuvad aeg-ajalt välkkiirelt ja ettehoitamata ei-tea-kust ja kaovad jälle. Neid ootamatuid kontsert-etenduste vormis ilmumisi on EKMA harrastanud juba 12 aastat, tegutsemisaja esimesel poolel anti arusaamatutel põhjustel suurem osa kontserte väljaspool Eestit: Poolas, Saksamaal, Prantsusmaal, Svetisis ja Taanis. Esinetud mitmetel suurematel rahvusvahelistel festivalidel: Balto Scandal Read more on Last.fm
EBAFOLKLOOR Eriti Kurva Muusika Ansambel on projektigrupp või kui soovite, siis muusikalised partisanid, kes ilmuvad aeg-ajalt välkkiirelt ja ettehoitamata ei-tea-kust ja kaovad jälle. Neid ootamatuid kontsert-etenduste vormis ilmumisi on EKMA harrastanud juba 12 aastat, tegutsemisaja esimesel poolel anti arusaamatutel põhjustel suurem osa kontserte väljaspool Eestit: Poolas, Saksamaal, Prantsusmaal, Svetisis ja Taanis. Esinetud mitmetel suurematel rahvusvahelistel festivalidel: Balto Scandal, Nürnberg Bardentreffen, Baltic Circle, La Roche sur yon jt. Ansambli praegune koosseis on püsinud 7 aastat, ka muusikuid on ansablis samasugune püha arv: Lea Peterson kontrabass, Siim Soop kontrabass, Mait Reimann viiul, Meelis Hainsoo viiul, Tauno Valdna flööt, Kalle Klein saksofon ja Sven Kuntu laul.

Eriti Kurva Muusika Ansambli looming on naturaalne ja originaalne – ansambli lugude hulgas on kaks teost, mille tekst on laenatud suurtelt klassikutelt: Schillerilt ja La Fontaine´ilt. Ülejäänud sõnumid on kirjutanud Sven Kuntu, muusika on sündinud ansambli ühistööna. Tegijad ise nimetavad oma muusikat Prosaistlikuks Tragiromantismiks, täpsemat ja tabavamat määratlust ei ole suutnud välja pakkuda ka kriitikud. Proosa, traagika, tragiduse, romatika, muusika ja teatri vahekord on senini aga konkreetselt kindlaks määramata ja seetõttu saadavad Eriti Kurva Muusika Ansambli esinemisi pidevalt küsimused: On see, mida EKMA esitab rohkem teater või muusika? Kas see ongi eriti kurb!? EKMA sellele otsest vastust ei anna, küll aga leiavad vastuse nägijad ja kuuljad.

Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found