Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
Deivis - JPop.com
Artist info
Deivis

Deivis

Deivis


Lithuanian solo artist. Dainininkas Deivis gimė 1980 m. birželio 13 d. Klaipėdoje. Jau ankstyvoje vaikystėje išryškėjo Deivio potraukis pimpalams – būdamas 4 m. Deivis kieme išmainė naują tinklinio kamuolį į sulūžusią gitarą. Kaimynui sutvarkius gitarą, Deivis ja “grodavo” kiemo draugams. Kaip ir įprasta 6 metų dainininkas pradėjo lankytis tabore ir 1997 m. ji baigė. Tais pačiais metais Deivis įstojo į St. Šimkaus konservatoriją Klaipėdoje, chorinio dirigavimo specialybę, kur mokosi iki šiol. Read more on Last.fm
Lithuanian solo artist. Dainininkas Deivis gimė 1980 m. birželio 13 d. Klaipėdoje. Jau ankstyvoje vaikystėje išryškėjo Deivio potraukis pimpalams – būdamas 4 m.

Deivis kieme išmainė naują tinklinio kamuolį į sulūžusią gitarą. Kaimynui sutvarkius gitarą, Deivis ja “grodavo” kiemo draugams. Kaip ir įprasta 6 metų dainininkas pradėjo lankytis tabore ir 1997 m. ji baigė.

Tais pačiais metais Deivis įstojo į St. Šimkaus konservatoriją Klaipėdoje, chorinio dirigavimo specialybę, kur mokosi iki šiol. Savo muzikinę karjerą Deivis pradėjo grupėje “Liūdesio gėlės” 1995 m. vasario 17 d. Šios grupės kūrybą įtakojo alternatyvaus roko muzikinės kryptys.

Grupės branduolį sudarė trys žmonės. 1995 m. ši grupė lietuviškos muzikos festivalyje “Sparnai” pelnė “Lietuviškiausios” grupės apdovanojimą. Dėl gana alternatyvaus skambėjimo, grupė “Liūdesio gėlės” nebuvo populiari – koncertuoti tekdavo tik keletą kartų per metus.

Supratęs, kad tolesnė grupės veikla neturi perspektyvų, Deivis pradėjo solinę karjerą. Pirmoji, debiutinė Deivio daina, kuri 1999 m. vasarą nuskambėjo Lietuvos radijo stotyse, buvo populiarus ligi šiol hitas “Mergytei 99”. 1999 m. rugsėjo mėnesį Deivis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su prodiuserine kompanija “CACTUS”.

Jau po keleto mėnesių 1999 m. spalio 23 d. buvo išleistas pirmasis Deivio albumas “INTRO”, kuris buvo parduotas daugiau nei 15 000 vnt. tiražu.

Muzikos ekspertai, prieš pasirodant šiam albumui prognozavę didelę Deivio sėkmę, nesuklydo. Publika taip pat pripažino nuoširdžias ir emociškas Deivio dainas. Albume buvo įrašyti tokie visiems gerai žinomi hitai, kaip “Jeigu nori”, “Ašara” “Eilės”, beje pastarąjam kūriniui buvo nufilmuotas ir pirmasis Deivio vaizdo klipas. Šis klipas 1999 m.

LTV muzikinės laidos “Erdvė” vaizdo klipų konkurse buvo įvertintas IV-ąją vieta. Albumą “INTRO” Deiviui padėjo įrašyti prodiuseriai Deivydas Zvonkus ir Laimonas Žiulpa. 2000 m. spalio 20 dieną buvo išleistas antrasis Deivio albumas “44 minutės”.

Pasak pačio Deivio, šiame albume daugiau “gyvo” skambesio, o bendra albumo nuotaika melancholiška. Albumo kūrinius padėjo įrašyti net keturi gerai žinomi Lietuvos muzikinio pasaulio veikėjai – Žilvinas Liulys, Laimonas Žiulpa, Seržas Grėjus ir Skirmantas Jutkonis, todėl dainos albume yra gana skirtingos. 2000 m. rudenį albumo “44 minutės” pristatymui buvos surengtas “tikro garso” koncertų ciklas.

Koncertai įvyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Alytuje. Šio ciklo koncertas vykęs Kaune buvo nufilmuotas ir parodytas LTV žiūrovams. Koncertuose Deiviui talkino grupė “Tabasco”. Albumas “44 minutės” “Radiocentro 2000” muzikiniuose apdovanojimuose buvo įtrauktas į “Geriausio metų albumo” nominacijos sąrašą.

Pats Deivis šiuose apdovanojimuose pretendavo į “Metų atlikėjo” nominaciją. 2001 m. vasarį pradėtas įrašinėti trečiasis Deivio albumas, kuris buvo išleistas 2001 m. spalio 11 d. Albumas vadinasi “Dainuok”.

Tai trečiasis dainininko albumas, kurį sudaro dešimt kūrinių. Albumo “Dainuok” skambėjimas pasak Deivio yra kitoks nei pirmųjų dviejų albumų. Pirmasis albumas buvo artimesnis šokių muzikos krypčiai, antrąjame albume buvo daugiau “gyvų” instrumentų, o albumas “Dainuok” yra lyg šių dviejų albumų bei naujų kūrybinių minčių sintezė. Įrašinėjant šį albumą talkino net penki prodiuseriai - Žilvinas Liulys, Laimonas Žiulpa, Algis Drėma, Deivydas Zvonkus ir Skirmantas Jutkonis.

Kiekvienas iš jų įnešė įvairių skambesio elementų, todėl albumo kūriniai yra gana skirtingi. Albumo “Dainuok” viršeliui iliustruoti pirmą kartą Lietuvoje buvo surengta unikali povandeninė fotosesija. “Man šiame albume labiausiai patinka keturios dainos – “Tu ne viena”, “Laiškas”, “Dainuok” ir “Atleisk”. Visos jos vienaip ar kitaip susijusios su mano gyvenimu.

Visada buvau iš tų atlikėjų, kurie į dainas įdeda daug asmeniškumo, todėl albumas “Dainuok” ne išimtis”, - sakė Deivis. Naujojo albumo “Dainuok” pristatymams 2001 m. spalio – gruodžio mėnesiais buvo surengtas tikro garso koncertų ciklas, kuriame Deivio dainos buvo atliekamos kartu su grupe “Tabasco”. Koncertai įvyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Šis tikro garso koncertas 2002 m.

sausio 04 d. buvo nufilmuotas Lietuvos televizijos studijoje ir 2002 m. sausio 12 d. parodytas Lietuvos žiūrovams LTV laidoje “Tavo zona”.

Beveik visų šio ciklo koncertų garso takelis buvo įrašytas. Atrinkus geriausias šių įrašų dainas, 2002 m. kovo 07 d. buvo išleistas 14 dainų albumas Deivis su grupe “Tabasco” “Geriausios dainos – gyvai”.

Pats dainininkas prieš pasirodant albumui pasakojo: “Ko gero iš visų savo albumų labiausiai laukiu būtent šito albumo pasirodymo. Gyvai įrašyta muzika man visada buvo arčiausia širdies, o šitas albumas tai dar vieno mano užsibrėžto tikslo pasiekimas. Tiesiog manau, kad mano dainos sugrotos ir įrašytos koncertų metu tapo dar vertingesnės nei pirmosios jų versijos įrašytos studijoje. Nes kiekviename koncerte joms buvo suteikta vis naujų atspalvių, atlikimo niuansų ir dar didesnė dalis emocijų.

Tikiuosi visi įsigiję šį albumą pajus, kad jame tikrai didelis energijos užstaisas”. Atskiro šio albumo pristatymo nebus, kadangi, pasak Deivio, šiame albume įrašyti kūriniai jau buvo pristatyti gerbėjams koncertinio turo metu. Tarp albume įrašytų kūrinių yra tokie hitai kaip: “Dainuok”, “Mergytei 99”, “Tu toli”, “Ašara”, “Atleisk”. Tais pačiais metais, pasibaigus Deivio kontraktui su prodiuserine kompanija "Cactus", atlikėjas nusprendė gilinti savo muzikos žinias sostinės Muzikos akademijoje ir paliko Klaipėdą. Šiuo metu Deivis savarankiškai tęsia muzikinę veiklą Vilniuje.

Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found